RDR 2 bulut kayıt sisteminin aktif olduğu nasıl anlaşılır?

XClone

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, bilgisayarıma format atacağım fakat RDR2'nin Cloud Save'i aktif mi nasıl anlayabilirim, ilerlememin kaybolmasını istemiyorum.

Rockstar Games Launcher ayarlarında bulut kaydı açık mı bi bak. Açıksa o zaten kaydediyordur. Ama istersen kayıt dosyalarının olduğu dosyayı yedekeleyebilirsin.

Bulamazsan da, Belgeler > Rockstar Games > Red Dead Redemption 2 > Profiles içinde sayılı bir klasör var onun içindeki SRDR ile başlıyor sanırım en azından bende öyle o dosyalar save dosyan senin onları yedekleyebilirsin.

Şu linkten bakabilir misiniz evde değilim ben böyle yapıyorum.
Hocam home tuşuna basın diyor benim laptopta home tuşu yok.
Oyunu Steam'den mi oynuyorsunuz?
Aynen.
Rockstar Games Launcher ayarlarında bulut kaydı açık mı bi bak. Açıksa o zaten kaydediyordur. Ama istersen kayıt dosyalarının olduğu dosyayı yedekeleyebilirsin.
Hocam bulamadım o sekmeyi.
Bulamazsan da, Belgeler > Rockstar Games > Red Dead Redemption 2 > Profiles içinde sayılı bir klasör var onun içindeki SRDR ile başlıyor sanırım en azından bende öyle o dosyalar save dosyan senin onları yedekleyebilirsin.
Tamamdır teşekkür ederim.

Oyunu steamden oynuyorsanız "Oyna" yazısının sağında yazıyorsa "Cloud Durumu Güncel" yazıyorsa saveleriniz cloudda kayıtlı demektir.

Dosya Ekleri

• cloud.PNG
    cloud.PNG
    22,4 KB · Görüntüleme: 40
Oyunu steamden oynuyorsanız "Oyna" yazısının sağında yazıyorsa "Cloud Durumu Güncel" yazıyorsa saveleriniz cloudda kayıtlı demektir.
IMG_20230219_210814.jpg

Hocam bende öyle yazı çıkmıyor.

Hocam Rockstar Games Launcher'e girin settings bölümünde aynı şekilde anlatıldığı gibi.

Hocam orada sadece Launcher ayarları var oyunla ilgili Cloud ayarı bulamadım.

Şu linkten bakabilir misiniz evde değilim ben böyle yapıyorum.

Hocam laptopta Home tuşu yoktu fakat laptopta 7 tuşu da Social Club'u açıyormuş şimdi baktım Cloud save açık gözüküyor teşekkür ederim sorunum çözüldü.

Eki Görüntüle 1675593
Hocam bende öyle yazı çıkmıyor.

Hocam orada sadece Launcher ayarları var oyunla ilgili Cloud ayarı bulamadım.

Hocam laptopta Home tuşu yoktu fakat laptopta 7 tuşu da Social Club'u açıyormuş şimdi baktım Cloud save açık gözüküyor teşekkür ederim sorunum çözüldü.

Attığınız fotoda sağda ayar tuşu var tıklayın özellikler deyin genel kısmında oyun dosyaları Steam Cloud'ta saklansın yazar tiki kapalıysa açabilirsin.

Geri
Yukarı