Çözüldü RDR 2 Demosu var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EfeOsman

Hectopat
Oyunu almayı düşünüyorum fakat fiyatı rahatça verebileceğim kadar değil, bir demosu falan var mı? Kısa bir oynama karar vermeme çok yardımcı olacak. Video falan değil kendim denemek istiyorum mümkün müdür?

Sisteminiz iyi bence tatmin eder sizi.

Bence sorunu sistemini oyunu kaldırmaması değil, oyunun zevkine uygun olup olmaması. Sadece LoL oynayan birinin ilk kez Elder Scrolls serisinden bir oyun oynamayı denemesi gibi. Bence oyunu satın al beğenmezsen iade edersin ya da korsan olarak biraz deneyimleyip satın alırsın karar senin.

Kesinlikle fiyatını hakediyor. Epic gameste indirim zamanlarında 200tl bide 60 tllik kuponla 140 TLye düşüyordu. Eğer oynamak için acele etmiyorsan ve fiyatı yüzünden için rahat değilse bekleyebilirsin. Büyük ihtimalle yıl başında epic games indirim yapıp kupon verir. Sonuçta bu yıl içinde yanlış hatırlamıyorsam 3 kez indirim yapmıştı çoğu oyunda ve kupon vermişti.

Bence sorunu sistemini oyunu kaldırmaması değil, oyunun zevkine uygun olup olmaması. Sadece LoL oynayan birinin ilk kez Elder Scrolls serisinden bir oyun oynamayı denemesi gibi. Bence oyunu satın al beğenmezsen iade edersin ya da korsan olarak biraz deneyimleyip satın alırsın karar senin.
Haklısın onu düşünemedim :)

Yeni konular

Geri
Yukarı