Çözüm RDR 2 DLSS Açıldığında Titreme Olması

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

enesgirgin5151

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, öncelikle oyunu RTX ekran kartına sahip olup da 1080p monitörden oynayanlar bilir. DLSS açtığımızda atın yelesi ve karakterin saçı bozuluyordu hafiften ve ağaçlar çimenler vs. kötü gözüküyordu. YouTube üzerinden gördüğüm bir video sayesinde çok basit bir şekilde bu sorunu çözdüm. Yapmanız gerekenleri söyleyeceğim.

1-İlk olarak oyunumuzun kurulu olduğu klasöre giriyoruz ve nvngx_dlss.dll adlı DLL dosyasını masaüstünde ayrı bir klasöre yedekliyoruz.(eğer oyun açılmaz ise eskisini geri koymak için).

2- Verdiğim linkten dosyayı indirebilirsiniz.

3- İndirdiğimiz dosyanın içindeki yeni nvngx_dlss.dll dosyasını oyunun kurulu olduğu dizine atıyoruz ve değiştir diyoruz.

4- Sonra oyuna giriş yapıyoruz ve muhtemelen DLSS versiyonunu yükseltmiş olduğumuz için bahsettiğim sorunlardan kurtulmuş olduk. Eğer herhangi bir hata ile karşılaşırsanız masaüstüne aldığınız yedeği oyunun ana klasörüne atın ve tekrar değiştirin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar kapalı versiyonunu 4MB üstü oldugu için yükleyemedim. Ama 71 FPS alıyordum.

Dosya Ekleri

• kalite.png
    kalite.png
    3,6 MB · Görüntüleme: 265
  • dengeli.png
    dengeli.png
    3,6 MB · Görüntüleme: 234
Son düzenleme:

Geri
Yukarı