RDR 2 Dünyanın En İyi Oyunudur

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yurilycaa

Hectopat
Daha fazla  
Abi bana göre dünyanın en iyi oyunudur. Adamlar oyuna korkunç derecede önem vermişler. Oyunda büyük küçük sayısız detay var ve her biri inanılmaz kaliteli. Açık dünyanın oldukça büyük, geniş, detaylı ve görünüş olarak insana görsel şölen yaşatması sizi oyunun evrenine bağlıyor. Bunun yanında kaliteli bir hikaye ve hikaye sunumu, düzgün bir olay örgüsü, gerçekten eğlenceli, dramatik, aksiyon dolu çeşit çeşit görevler ile oynanışınız her anını zevk içinde geçiriyorsunuz. Karakterlerinin her biri çok sağlam. Arthur Morgan'dan bahsetmeye gerek bile yok. Açık ve net oyun dünyasının en sağlam karakteridir. Geriye kaliteli ve özenle çalışılmış animasyonlar ve fizikler ile sağlam savaş mekaniklerini de eklediğimiz zaman ortaya bir başyapıt çıkıyor. Senelik çıkan AC tarzı oyunlara tokat niteliğinde bir cevap bu oyun.

n13mxm1tv7031.jpg

Abi bana göre dünyanın en iyi oyunudur. Adamlar oyuna korkunç derecede önem vermişler. Oyunda büyük küçük sayısız detay var ve her biri inanılmaz kaliteli. Açık dünyanın oldukça büyük, geniş, detaylı ve görünüş olarak insana görsel şölen yaşatması sizi oyunun evrenine bağlıyor. Bunun yanında kaliteli bir hikaye ve hikaye sunumu, düzgün bir olay örgüsü, gerçekten eğlenceli, dramatik, aksiyon dolu çeşit çeşit görevler ile oynanışınız her anını zevk içinde geçiriyorsunuz. Karakterlerinin her biri çok sağlam. Arthur Morgan'dan bahsetmeye gerek bile yok. Açık ve net oyun dünyasının en sağlam karakteridir. Geriye kaliteli ve özenle çalışılmış animasyonlar ve fizikler ile sağlam savaş mekaniklerini de eklediğimiz zaman ortaya bir başyapıt çıkıyor. Senelik çıkan AC tarzı oyunlara tokat niteliğinde bir cevap bu oyun.
Doğru.

AC Odyssey oynanış konusunda RDR2'den kat kat iyidir bana göre. Hikaye sunumunda ise Witcher 3'den daha iyisi olduğunu sanmıyorum. Onun dışında dediğiniz gibi detayları vs uğraşılmış. O açıdan bayağı kaliteli. Oynanış yavan ama. Sıkabiliyor çatışma sadece. At sürmek simülasyon gibi olabiliyor bazen. Ne tarafa çeksenizde gitmiyor zaten kendi istediği yere sürüyor. Son seviye at sen demeden söyleyeyim. Yine aynı yere geliyor ama Witcher 3 oynadıktan sonra olmuyor albayım be hiçbiri o seviyede değil gibi :D

Yine geldiler bak. Ben hemen sığnağıma kaçıyorum. Şimdi ağzımdan eleştiri falan kaçar Allah korusun yok yere öldürülmeyelim.(!)
Knk tamam bak oynamış sevmiş olabilirsin. Ama niye gelipde forum da konu açıyorsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı