RDR 2 Epic Games Türkçe yama yapılıyor mu?

Specialagent58

Hectopat
Arkadaşlar ben oyunu Epic Games'den aldım. Bugünde Steam'de 100 liraya düştü. Ben Epic Games'den aldım diye internetteki Technopat'da da konusu olan Türkçe yamalar kurulmuyor mu? Bu nasıl saçmalık, illa Steam'den mi alacaktık şimdi?

Hocam kuruluyor ya. Epic'ten almıştım yaklaşık bir sene önce ve burdan bir konu sayesinde kurmuştum Türkçe yamayı.

Hocam online hiç girmedim henüz kısıtlıyor mu bilmiyorum. Birde küçük ı harflerini □ simgesiyle gösterme hatası var. Onun için fix lisini veya daha güncel bir sürümünü bulursan onu indir. Ben takılmıyorum öyle okuyorum da.
Hocam indirilen yama zaten fixli. Sadece oyunu açarken uygulamayı başlatıyorsunuz ve font hatası düzelt seçeneğine basıyorsunuz.

Hocam indirilen yama zaten fixli. Sadece oyunu açarken uygulamayı başlatıyorsunuz ve font hatası düzelt seçeneğine basıyorsunuz.
Font düzelte basınca düzelmiyor bende. Türkçe yama başlatılıyor gibi bir ekran geliyor ve ortada RDR 2 resmi duruyor gitmiyor ve oyun açılsada hala □ şeklinde gösteriyor. Fix bende çalışmıyor niye anlamadım.

Geri
Yukarı