RDR 2 finali neden böyle oldu?

sakal5323

Hectopat
RDR 2 uzun zaman sonra finalini görebildim ilk finali yani oldukça etkilendim ve sormak istediğim şey şu. Beni yani arthur karakterini final de hangi videoları izlediysem kendi kendine ölüyorken beni neden micah silahla kafamdan vurdu? Zaten herifi sevmiyordum böyle olunca daha da bir hırslandım, acaba orada fark etmeden seçim falan mı yaptı yoksa şans eseri mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
RDR 2 uzun zaman sonra finalini görebildim ilk finali yani oldukça etkilendim ve sormak istediğim şey şu. Beni yani arthur karakterini final de hangi videoları izlediysem kendi kendine ölüyorken beni neden micah silahla kafamdan vurdu? Zaten herifi sevmiyordum böyle olunca daha da bir hırslandım, acaba orada fark etmeden seçim falan mı yaptı yoksa şans eseri mi?
Onur sistemini yüksek tutarsan sonda kendi ecelinle ölüyorsun,ekside tutarsan öldürülüyorsun(sonda geyik çıkarsa iyi,kurt çıkarsa kötü sonluk). Ayrıca sonda 2 seçim vardır. Birinde paraları götürmek için geri dönüyorsun. Eğer dönersen bu sefer de farklı bir sonlukla ölüyorsun.

Geri
Yukarı