Sürprizbozan RDR 2 görseldeki adamlar kim?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

w00zy

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam bugün RDR2'yi yüzde yüz bitirdim. Herkes gibi çok duygulandım ve ilk kez bir oyunun bu kadar etkisinde kaldım. Fakat oyunun sonunda bu iki adam evimi gözetliyor bunlar kim? Bilen var mı çok kafama takıldı. Başbakanın adamları olduğunu düşünüyorum fakat emin olamadım eğer öyleyse neden evimi gözetliyorlar şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Red Dead Redemption 2_2022.02.04-02.34.png
    Red Dead Redemption 2_2022.02.04-02.34.png
    4 MB · Görüntüleme: 1.317
  • Red Dead Redemption 2_2022.02.04-02.34_1.png
    Red Dead Redemption 2_2022.02.04-02.34_1.png
    3,9 MB · Görüntüleme: 1.262
Hocam bu arada RDR1 spoileri yememeniz için söylüyorum, internette bu karakteri pek aratmanızı tavsiye etmiyorum.

Peki hocam konsolum olmadığı için RDR1 oynayamayacağım sizce hangi kanaldan izleyeyim?

Peki hocam konsolum olmadığı için RDR1 oynayamayacağım sizce hangi kanaldan izleyeyim.

YouTube'a baktım fakat hiç videosunu çeken bir kanala rastlamadım hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki hocam konsolum olmadığı için RDR1 oynayamayacağım sizce hangi kanaldan izleyeyim?

YouTube'a baktım fakat hiç videosunu çeken bir kanala rastlamadım hocam.
Oyunu ben de tam oynamadım ama illa istersen şuraya yazıyorum spoileri ve ne yazmanız gerektiğini.

Hocam RDR1'de John'un ölümünün en büyük sebeplerinden diye biliyorum, hatırladığım kadarıyla ihanet ediyordu. John's Death yazsanız çıkar. Puro yakan adam o.

Oyunu ben de tam oynamadım ama illa istersen şuraya yazıyorum spoileri ve ne yazmanız gerektiğini.

hocam RDR1'de John'un ölümünün en büyük sebeplerinden diye biliyorum, hatırladığım kadarıyla ihanet ediyordu. John's death yazsanız çıkar. Puro yakan adam o.

Hocam şimdi benim anlamadığım olay RDR1 RDR2'den önce çıkan bir oyun John orada ölüyorsa RDR2’de ne işi var yani senaryo biraz karmaşık gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı