RDR 2 grafik ayarı değiştirince 1 FPS oluyor

S.A.T

Decapat
Daha fazla  
RDR2 grafik ayarı değiştirince 1 ila 0 FPS arasında gidip geliyor. Ne yaptıysam çözemedim.

NVIDIA ekran kartı mı kullanıyorsunuz? Öyleyse sürücü kaynaklı sorun olabilir. Benzer sorunu CoD Warzone ve Apex Legends'ta yaşadım. Grafik ayarlarında herhangi bir değişim yaptığım anda oyun birkaç saniyeliğine 10 FPS olup geri düzeliyordu.

@Xantern hocam oyunu eskiden de oynardım yine aynı sorun vardı farklı sürücülerde. NVIDIA'dan ayarladım ayarları şimdi tekrar gireceğim oyuna.
@Xantern hocam ne yaparsam yapayım oyun kendi kendine tekrar ultraya çekiyor ve ultrada oynarsam ormanda fps yerleri öpüyor.

Son düzenleme:
@Xantern hocam ne yaparsam yapayım oyun kendi kendine tekrar Ultra'ya çekiyor ve Ultra'da oynarsam ormanda FPS yerleri öpüyor.

Oyun ayarlarını değiştirdiğinizde tekrardan Ultra mı oluyor? Cfg dosyasını bulup silersek düzelme ihtimali var. Biraz araştırıp yazacağım.

@Xantern evet hocam kendi kendine Ultra'ya çekiyor.

Belgeler\Rockstar Games\Red Dead Redemption 2 klasörüne girin. System adlı dosyayı silin. Sonrasında tekrar oyuna girip grafik kalitenizi ayarlamayı deneyin.

@Xantern hocam ayarların uygulanması için rest attığımda tekrar ultraydı ve değiştirdiğimde yine 1 ila 0 FPS arasında gidip geliyordu. Galba bu oyunu bırakmam lazım :(

Hocam son bir şey daha deneyelim isterseniz. Aynı yere tekrar girin. Belgelerden System'in olduğu yere. Bu sefer oradaki her şeyi silmeyi deneyin.

Geri
Yukarı