Çözüldü RDR 2 grafik ayarları çöküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

CPTmacmillan

Centipat
Yer
İzmir buca
Merhabalar, ben RDR 2 satın aldım Epic Games'ten kurdum oyunda sıkıntı yok fakat sabah kalktıgımda oyuna giriş de hiçbir sıkıntı yaşamama rağmen grafik ayarları kısmına gelip herhangi bir ayarı değiştirdiğim anda oyunda çökme meydana geliyor çok yavaşlıyor oyun her seferinde böyle. Sistemim 32 GB DDR4 3200MHz RAM 16 GB 3080 Mobile ekran kartı i710870H işlemci laptoptan oynuyorum MSI GE76 Raider 10uh modeline sahibim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
DirectX 12 moduna alın ve sanal belleği arttırın.

Ayrıca:
Tam tersi yaptım, düzeldi. DX 12'deyken Vulkan'a geçtim.
Merhabalar, ben RDR 2 satın aldım Epic Games'ten kurdum oyunda sıkıntı yok fakat sabah kalktıgımda oyuna giriş de hiçbir sıkıntı yaşamama rağmen grafik ayarları kısmına gelip herhangi bir ayarı değiştirdiğim anda oyunda çökme meydana geliyor çok yavaşlıyor oyun her seferinde böyle. Sistemim 32 GB DDR4 3200MHz RAM 16 GB 3080 Mobile ekran kartı i710870H işlemci laptoptan oynuyorum MSI GE76 Raider 10uh modeline sahibim.

Bende de çökme yokta grafik ayarları sıfırlanıyor. Her seferinde ayarlıyorum.

Ayrıca:

Ayrıca:
Tam tersi yaptım, düzeldi. DX 12'deyken Vulkan'a geçtim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Aynısı bende de oluyor bende onuvulkana basınca kaydede basınca donuyor sıstem RTX 2070 Mobile i7 10. nesıl ıslemcı 16 GB RAM buıde oyunda grafıkler cok kotu gozukuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı