RDR 2 grafik modu önerisi

1080p'de oynamamak, en iyi grafik modu.
2K ve üzeri çözünürlük şart.

Sadece geceleri için bunu önerebilirim.

Arkadaşlar merhaba RDR 2 için güzel grafik modu arıyorum önerisi olan var mı?
Bilgisi olan yazarsa mutlu olurum.
Ekran kartım NVIDIA GeForce GTX 1070 8 GB.
İşlemci AMD Ryzen 5 5600 4.4 GHz.
En iyisi oyunu 2K'da ultrada oynamak yada çözünürlük ölçeğini 1.5-2x yapmak bence bütün modlardan daha iyi sonuç veriyor, ama isterseniz bu modu deneyebilirsiniz. Visuals

Bu arada oyunda bi bulanıklık sorunu filan da oluyorsa şöyle bir mod işinize yarayabilir.

Son düzenleme:
1080P'de oynamamak, en iyi grafik modu.
2K ve üzeri çözünürlük şart.

Sadece geceleri için bunu önerebilirim.

Katılıyorum. Bende çözünürlük ölçeğini 1.250 ya da 1.500 de kullanıyorum. Aksi taktirde oyun oynanmıyor. Adamlar 1080P'yi 720p gibi yapmış :D

1070 ile Ultra ayarlarda 50-60 FPS arası alıyorum bende kardeşim eş değer
Kartlar eşdeğer değil, 1070 1660ti gücünde. Mod kurmak yerine 1250X ölçekte oyna. Oyunun grafikleri yeterince iyi zaten.

O kart daha native ultra'da 60 FPS veremiyor. Ki zaten kendim RDR2'yi modlamış biri olarak oyunun grafikleri zaten en uç konumda daha iyisi yok. En fazla oyundaki renk paletini değiştiren modları deneyebilirsiniz veya Reshade ile kontrast ve keskinlik ekleyebilirsiniz. Ayrıca @ElderAssassin'in dediği gibi çözünürlük ölçeğini yükseltmek en iyisi nedeni ise Rockstar'daki embesiller oyunu 4K'da portlamışlar. Bu sebeple daha düşük çözünürlükte çöp görünüyor özellikle 1080p'de o kadar kötü görünüyor ki çözünürlük ölçeğini yükselttiğim zaman aldığım 80-90FPS uçmasın diye Reshade kurup keskinliği fullemiştim.

1070 ile Ultra ayarlarda 50-60 FPS arası alıyorum bende kardeşim eş değer
1070'in bilinmeyen bir sürümü var da biz mi bilmiyoruz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı