RDR 2 harici HDD'de kasar mı?

Geguaqo

Decapat
Yer
Grove Street
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, kullandığım 480 GB SSD'de 206 GB yer kaldı. Ben de oyunu harici diskim olan WD elements 1TB HDD'ye kurmayı düşünüyorum. Fakat FPS olarak herhangi bir düşüş yaşar mıyım ya da nesnelerin geç yüklenmesi gibi? 123 MB okuma yazma hızı sizce yeterli mi? Sonuçta laptoplarda bu diskler kullanılıyor. Ayrıca hatırlatayım diski USB 3.0 üzerinden bağladım.
Harici diskin okuma yazma hızları bu şekilde:

Ekran Alıntısı.PNG

5 yıllık WD Caviar Blue harddiskimde story modunu bitirdim. Zaten oyuna bir kere girince başka yükleme ekranı olmuyor oyunda.(En azından ben oynarken denk gelmedim. Fast travel falan yapmadan oynamıştım.) İlk giriş biraz uzun sürüyor o kadar. Onun dışında depolamanın FPS'ye etkisi yok. Kaplamaların geç yüklenmesi gibi durumlar olabiliyor bazı oyunlarda ama RDR'de yaşamadım.

Herkes aynı mesajı yeniden yazacağına yazılmış olan mesajı beğensek olmaz mı? :D Böylece konular çok daha temiz olur.

Anladığım kadarıyla bir sorun çıkarmayacak.Şu an ne kadar sevindiğimi anlatamam😃
5 yıllık WD Caviar Blue harddiskimde story modunu bitirdim. Zaten oyuna bir kere girince başka yükleme ekranı olmuyor oyunda.(En azından ben oynarken denk gelmedim. Fast travel falan yapmadan oynamıştım.) İlk giriş biraz uzun sürüyor o kadar. Onun dışında depolamanın FPS'ye etkisi yok. Kaplamaların geç yüklenmesi gibi durumlar olabiliyor bazı oyunlarda ama RDR'de yaşamadım.
Peki okuma yazma hızın ne kadardı?

Geri
Yukarı