RDR 2 hata vermeden çöküyor

TechnoFerres

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba öncelikle, Red Dead Redemption 2'de devamlı crash sorunu alıyorum. Oyunun ilk görevini yirmi kere falan oynadım herhalde. Şöyle oluyor, hiçbir sıkıntı yokken oyunu on beş yirmi dakika oynadıktan sonra oyun donuyor ve crash yiyorum. Ayrıca hiçbir hata vs. de almıyorum.

Sistem özelliklerim:

AMD Ryzen 5 3500U.
AMD Radeon 535 2 GB.
2x4 GB RAM.
256 GB SSD.

Ayrıca işlemcinin yanında gelen Vega 8 ekran kartı 2 GB RAM harcıyor yani RAM'imi 6 GB olarak da düşünebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Process Monitor ile bir rapor oluşturun okumayı bilen birisi çözüm bulacağını düşünüyorum.

Process Monitor ile bir rapor oluşturun okumayı bilen birisi çözüm bulacağını düşünüyorum.
Yardımınız için teşekkkür ederim. Dediğiniz raporlama işlemini yaptım fakat oyunda bir dll hatası yok. Oyun aslında çalışıyor, fakat bir süre oynadıktan sonra nedeninin bilmiyorum oyun çöküyor.

Yardımınız için teşekkkür ederim. Dediğiniz raporlama işlemini yaptım fakat oyunda bir dll hatası yok. Oyun aslında çalışıyor, fakat bir süre oynadıktan sonra nedeninin bilmiyorum oyun çöküyor.
Raporu MediaFire veya Google Drive'a yükleyerek paylaşır mısınız? Google Drive'a yükleyecek iseniz herkese açık olarak paylaşın.

Evet böyle bir sorun alıyordum oyun açılmadan önce, koymayı unutmuşum.

Dosya Ekleri

• resim_2020-12-06_084448.png
    resim_2020-12-06_084448.png
    4,4 KB · Görüntüleme: 139

Geri
Yukarı