RDR 2 hikayesi ağır mı?

Petri

Kilopat
Herkese selam.

Uzun vakittir oyunun iyi bir indirime girmesini bekliyordum. Şimdi de Xbox Series X almaya karar verdim. Epic Games'ten almak yerine Xbox'a alayım diye düşündüm. Oyunun doğru düzgün bir yaması var mı bilmiyorum. Zaten şu ana kadar hiçbir oyuna yama kurmadım. Türkçe dil desteği varsa Türkçe oynadım yoksa İngilizce oynadım. Oynadığım hikayeli oyunlarda (en son Star Wars Jedi: Fallen Order'ı 2. kez bitirdim. Hikayeyi anlamadığımdan değil gene oynamak istediğimden dolayı 2. kez oynadım) hikayeyi ilk seferde güzelce anlıyorum genelde. İngilizcem iyi seviyede. Sizce Xbox'ta (yama falan kurmadan yani) oynasam hikaye de bir kopukluk yaşar mıyım/anlamadığım bir yer olur mu?

İlaveten başka birkaç sorum olacak.

1-) Oyunda tüm her şeyi yapsak ortalama kaç saat oynayabiliriz? (hikaye için soruyorum)

2-) Ultimate sürüm alırsak Red Dead Online'da geliyor mu yanında? (biliyorum Game Pass'te var ama bir gün kaldırırlarsa diye soruyorum)

3-) Xbox Series X'te 4K 60 FPS verebiliyor mu?

Şimdiden herkese teşekkürler.

Herkese selam.

Uzun vakittir oyunun iyi bir indirime girmesini bekliyordum. Şimdi de Xbox Series X almaya karar verdim. Epic Games'ten almak yerine Xbox'a alayım diye düşündüm. Oyunun doğru düzgün bir yaması var mı bilmiyorum. Zaten şu ana kadar hiçbir oyuna yama kurmadım. Türkçe dil desteği varsa Türkçe oynadım yoksa İngilizce oynadım. Oynadığım hikayeli oyunlarda (en son Star Wars Jedi: Fallen Order'ı 2. kez bitirdim. Hikayeyi anlamadığımdan değil gene oynamak istediğimden dolayı 2. kez oynadım) hikayeyi ilk seferde güzelce anlıyorum genelde. İngilizcem iyi seviyede. Sizce Xbox'ta (yama falan kurmadan yani) oynasam hikaye de bir kopukluk yaşar mıyım/anlamadığım bir yer olur mu?

İlaveten başka birkaç sorum olacak.

1-) Oyunda tüm her şeyi yapsak ortalama kaç saat oynayabiliriz? (hikaye için soruyorum)

2-) Ultimate sürüm alırsak Red Dead Online'da geliyor mu yanında? (biliyorum Game Pass'te var ama bir gün kaldırırlarsa diye soruyorum)

3-) Xbox Series X'te 4K 60 FPS verebiliyor mu?

Şimdiden herkese teşekkürler.
Ana hikaye yaklaşık 48 saatte bitiyor ama yan görev ve açık dünya eğlencesini seveceğini düşünüyorum.
Red Dead Redemption 2 aldığında Online yanında geliyor Ultimate sürümde de gelmiş oluyor.
Xbox Series X için yeni nesil güncellemesi almadı Xbox One X ile aynı performansı veriyor.

Uzun bir ara vermezsen ve kişileri karıştırmazsan hikaye ağır değil. Dil olarak ise kanun kaçağı adamlar genel olarak eski ve biraz bozuk İngilizce kullanıyorlar fakat genel olay örgüsünü anlamana sorun teşkil etmez. Ek sorulardan ise 100 saat civarı oynayabilirsin ama sıkar gibi geliyor. Genel olarak 60 saat dolu dolu diyelim.

2. soruya cevap vereyim; sadece RDR Online'ı oynayabiliyorsunuz, hikaye modunu değil.
Oyunun Ultimate sürümünden bahsetmiştim.
Ana hikaye yaklaşık 48 saatte bitiyor ama yan görev ve açık dünya eğlencesini seveceğini düşünüyorum.
Red Dead Redemption 2 aldığında Online yanında geliyor Ultimate sürümde de gelmiş oluyor.
Xbox Series X için yeni nesil güncellemesi almadı Xbox One X ile aynı performansı veriyor.
Anladım hocam. Peki sizce güncelleme gelir mi? Gelirse bu aralar gelir mi?

Oyunun Ultimate sürümünden bahsetmiştim.

Anladım hocam. Peki sizce güncelleme gelir mi? Gelirse bu aralar gelir mi?
Oyunun grafikleri zaten güzel hocam.
4K oynayacaksanız zaten ayrı bir tat alırsınız.
Onun dışında Rockstar şuan da GTA5 next gen uptade getireceğini açıkladı.
22 Ekimde birkaç bir şey duyuracaklarını söylediler ama ne olduğu sürpriz.

Oyunun grafikleri zaten güzel hocam.
4K oynayacaksanız zaten ayrı bir tat alırsınız.
Onun dışında Rockstar şuan da GTA5 next gen uptade getireceğini açıkladı.
22 Ekimde birkaç bir şey duyuracaklarını söylediler ama ne olduğu sürpriz.
Teşekkürler hocam. Güncelleme belki gelir belki gelmez durumunda şu anlık anladığım kadarıyla. O zaman normal kutulu versiyonunu alacağım oyunun. Biraz baktım az önce. At felan veriyormuş Ultimate sürüm alınca. Bana gereksiz geldi.

Geri
Yukarı