RDR 2 i9 9900K RTX 2080 Ti Düşük Performans

John Worthy

Kilopat
Arkadaslar sevgili dostlar, ben su an icin 1080P monitorde oynuyorum 1440P'ye gececeğim. GeForce Experience Ultra her seyi veriyor ama oyun bunu kabul etmiyor. 70-40 FPS arasi gidip geliyorsun ama 70'ten 40'a dusmek adami yakiyor. Simdi bana sistemine bak 4K'da 60 FPS alirsin falan demeyin olmuyor yalan bu soylenti. 1080P Ultra'da 70-40 aglatiyor PC'yi. Aranizda benim gibi bir sistemde oynayan var mi? Oyun ici ayarlariniz neler? Yaptigim arastirmalarda insanlar diyor ki oyunun High settings'i zaten Ultra, Medium=High ve Low=Medium. Su kardesimizi buldum bu settings'lerde 120 FPS akiyor oyun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu konuyla alakali dusuncelerinizi merak ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tavsiyem oyunun tüm ayarlarını değiştiren kısmından en son ultra'ya getirin. Advanced kısmını etkinleştirip motion blur'u kapatıp oynayın. Görüntüye etki etmeyen ama FPS'yi yarı yarıya düşüren ayarlar var. Ben bu dediğim kombinasyonda RX 570 ile 30-40 FPS arası bitirdim.
RX 570 ile 40 FPS alinabiliyorsa oyunun 100 TL altina dusmesini bekleyip 2. elden yari fiyatina alip oynarim ben de. Hic bir oyuna bir kac yuz TL veremem dogrusu.

RX 570 ile 40 FPS alinabiliyorsa oyunun 100 TL altina dusmesini bekleyip 2. elden yari fiyatina alip oynarim ben de. Hic bir oyuna bir kac yuz TL veremem dogrusu.
Sadece hikaye oynamak istiyorsanız special edition 15 TL gibi bir fiyata platide satılıyor ve hesap çalıntı değil. Oyunu açtıktan sonra yapmanız gereken internet bağlantınızı kapatmak.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı