RDR 2 iade edilmiyor

Hocam 98TL'ye aldıysanız bence iade etmeyin 1150TL oldu oyun.

Biliyorum hocam ama oynamayacağımı biliyorum yani bir tek o oyun var Steam'de GTA 5 veya Xbox'tan Forza aldım onu oynarım.

Idle Master'ı açık unutmuş olabilir misin?

Dost hiç anlamıyorum inan dün sabah girdim çıkışı oyun üzerinden yaptım bugün de aynı şekilde yaptım.

Arkadaşlar bu arada yalancı değilim, Sizi neden kandırmak isteyeyim cidden az oynadım. Bırak 2 saati 1 saati aşmamışımdır. Hata olduğunu düşünüyorum oyun içinden vs anlaşılabilse keşke.

Arkadaşlar bu arada yalancı değilim, sizi neden kandırmak isteyeyim cidden az oynadım. Bırak 2 saati 1 saati aşmamışımdır. Hata olduğunu düşünüyorum oyun içinden vs anlaşılabilse keşke.
Muhtemelen arka planda rockstar lahuncher açık kalmıştır ondan 2 saati geçmiştir.

Arkadaşım git iade etmeyi dene bekle sonucunu gör ne hala dil dökmeye devam ediyorsun burada? 2 saati aştın diye ille de edemezsin diye bir şey yok, şansın varsa kabul edilir alırsın iadeni.

Şans olacağını sanmıyorum sonuçta 2 saati aştı olarak gözüküyorsam direkt red yerim diye düşünüyorum. Yukarıya da yazdım. Belki birisi yöntem söyler oyun içinde şuradan oynanışa bakabiliyorsun vs bir çözüm bulunur umuduyla bekliyorum.

Oyna diyenlere ithafen spoiler yediğim için hikayesi anlamlı gelmez sonucu biliyorum sonuçta.
Benim Steam'de Beam Ng, GTA 4 D. E, Assetto Corsa, RDR 2 aldım hiçbirini sevmedim. Oynamayacağım için komple sileceğim Xbox'la devam edeceğim o yüzden.

Geri
Yukarı