RDR 2 internet kafelerde bulunur mu?

AK1NC1

Centipat
Daha fazla  
Bazi internet kafelerde birbirinden farklı oyunlar var. Hikaye oyunları olsun rol yapma oyunu olsun veyahut rekabetçi oyunlar... Ben ise Red Dead Redemption 2 oynamak istiyorum. Peki sizce bu oyun internet kafelerde bulunur mu?

Bazı büyük internet kafeler bilgisayarlara büyük oyunları korsan şekilde indiriyor Kadıköy'deki Zocco gibi yerlerde ama her yer yapmaz. Şansınıza bağlı o yüzden.

Bazi internet kafelerde birbirinden farklı oyunlar var. Hikaye oyunları olsun rol yapma oyunu olsun veyahut rekabetçi oyunlar... Ben ise Red Dead Redemption 2 oynamak istiyorum. Peki sizce bu oyun internet kafelerde bulunur mu?

Hocam, çoğunda bulunmuyor yaşadığım bölgede sanırım hiçbir İnternet Kafe'de RDR2 yok.

Var benim gittiğim kafede vardı.

Hocam, çoğunda bulunmuyor yaşadığım bölgede sanırım hiçbir internet Kafe'de RDR2 yok.

Nerede yaşıyorsunuz bilmiyorum ama genelleme yapmak yanlış olur benşm gittiğim kafede 3gen adlı yazılım kullanılıyor ve yeni çıkan oyunlar da dahil vardı.

Var benim gittiğim kafede vardı.

Nerede yaşıyorsunuz bilmiyorum ama genelleme yapmak yanlış olur benşm gittiğim kafede 3gen adlı yazılım kullanılıyor ve yeni çıkan oyunlar da dahil vardı.

Hocam, Kırıkkale'de yaşıyorum ama Trabzonluyum genelleme yapmamın sebebi çoğu internet kafenin sitemi İstanbul, Ankara ve İzmir gibi şehirler hariç 1050 Ti kullanıldığı için kullanılmıyor diye söyledim.

Geri
Yukarı