RDR 2 kaliteli ama optimize ayarlar nedir?

Size vermiş olduğum ayarlarla RX5500 XT'de 55~65FPS arası oynuyordum, Saint Danis'de biraz daha düştüğü oluyordu ancak 45'in altına düştüğünü hatırlamıyorum. RX6600 daha güçlü bir ekran kartı dolayısıyla benden daha iyi sonuç alacaksınız.

Söylediğim ayarlar dışındakileri ne yapmalıyım diye düşünürseniz yükseğe alabilirsiniz rahatlıkla. Oyunun optimizasyonu kuvvetli, sadece söylediğim ayarları diğerlerinden daha düşük tutun yeterli.

Hocam bu kadar detaya ihtiyacım yok, genel kalite iyi olsun yeter. Sistem iyi sonuçta, o kadar da öldürmeye gerek yok.
Hocam merhabalar. Rehber konusu bana ait ve az önce sosyalde dolaşırken bu konuyla karşılaştım. Başlıklarda belirttiğim ayarları yaparak görüntüden feragat etmeden FPS kazanabilirsiniz.

Size vermiş olduğum ayarlarla RX5500 XT'de 55~65FPS arası oynuyordum, Saint Danis'de biraz daha düştüğü oluyordu ancak 45'in altına düştüğünü hatırlamıyorum. RX6600 daha güçlü bir ekran kartı dolayısıyla benden daha iyi sonuç alacaksınız.

Söylediğim ayarlar dışındakileri ne yapmalıyım diye düşünürseniz yükseğe alabilirsiniz rahatlıkla. Oyunun optimizasyonu kuvvetli, sadece söylediğim ayarları diğerlerinden daha düşük tutun yeterli.

Aramızda 15 20 FPS fark olduğunu varsayarsak beni tatmin eder.

Hocam merhaba. Rehber konusu bana ait ve az önce sosyalde dolaşırken bu konuyla karşılaştım. Başlıklarda belirttiğim ayarları yaparak görüntüden feragat etmeden FPS kazanabilirsiniz.

Vermiş olduğunuz ayarları da deneyeceğim hocam.

Geri
Yukarı