RDR 2 kalitesinde oyun önerisi

RDR 2'den kaliteli tek bir oyun var o da Elden Ring . Tabii şaka yapıyorum fakat keşif hissi oynanışı zorluğu kısacası her şeyi ile beni büyüleyen tek oyun.

Her oyuncuya hitap etmiyor o oyun RDR2 ile karşılaştırılacak oyunlar değil sana göre kalitelidir o oyun 40 saaten sonrası tekrarlamaktan başka bir şey yapmadı bana göre ama tabii ki kaliteli oyun ama RDR2'den sonra hiçbir oyun bana göre kaliteli olamaz.

The Witcher 3 yeni gen Update geldiği zaman oynayabilirsiniz. God of War, The Last of Us oyunları olabilir. God of War PC de var ama The Last of Us yakında gelecektir.

RDR2 Gibi açık bir dünyada değilsiniz fakat hikaye ve seçimler konusunda Detroit become humanı oynamanızı tavsiye ederim.

Konsol varsa TLOU 2 yoksa God of War 4. bir deUncharted: Legacy of thieves Collection 15 Temmuz'da çıkacakmış zaten Türkçe dil desteği bulunuyor 3 oyunda çok fena haz alırsın.

Son düzenleme:
Hocam Bannerlord oynayın.Teknik açıdan RDR 2 kadar üst seviyede olmasa da sizi bağımlı edicek süreler vaat ediyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…