RDR 2 kalitesinde oyun önerisi

RDR 2'den kaliteli tek bir oyun var o da Elden Ring :). Tabii şaka yapıyorum fakat keşif hissi oynanışı zorluğu kısacası her şeyi ile beni büyüleyen tek oyun.

Her oyuncuya hitap etmiyor o oyun RDR2 ile karşılaştırılacak oyunlar değil sana göre kalitelidir o oyun 40 saaten sonrası tekrarlamaktan başka bir şey yapmadı bana göre ama tabii ki kaliteli oyun ama RDR2'den sonra hiçbir oyun bana göre kaliteli olamaz.

RDR 2 oynadım başka oyun oynayamıyorum, tat vermiyor. Hatta RDR 2 bile artık fazla tat vermiyor ama daha iyisini bulamadım. RDR 2'nin grafikleri, fizikleri gerçekten çok iyi ama RDR 2'den bile daha fazla detaylı bir oyun istiyorum. Belki şu an da öyle bir oyun yoktur bile. En az RDR 2 ayarında veya daha iyi oyun önerileriniz var mı?

The Witcher 3 yeni gen Update geldiği zaman oynayabilirsiniz. God of War, The Last of Us oyunları olabilir. God of War PC de var ama The Last of Us yakında gelecektir.

RDR 2 oynadım başka oyun oynayamıyorum, tat vermiyor. Hatta RDR 2 bile artık fazla tat vermiyor ama daha iyisini bulamadım. RDR 2'nin grafikleri, fizikleri gerçekten çok iyi ama RDR 2'den bile daha fazla detaylı bir oyun istiyorum. Belki şu an da öyle bir oyun yoktur bile. En az RDR 2 ayarında veya daha iyi oyun önerileriniz var mı?

Konsol varsa TLOU 2 yoksa God of War 4. bir deUncharted: Legacy of thieves Collection 15 Temmuz'da çıkacakmış zaten Türkçe dil desteği bulunuyor 3 oyunda çok fena haz alırsın.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı