RDR 2 kaybolan efsanevi hayvan derileri nasıl geri getirilir?

MOSYONnn

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Arkadaşlar, efsanevi hayvanları öldürüp derisini ata koyuyordum. Bazılarını unuttum satmayı ama kayboluyordu ortadan. Öldüğüm zaman falan zaten attaki tüm deriler gidiyor. Ya da attan büyük deri varsa düşüyor.
Ben ödül avcısında kıyafet yaptırtacağım ama satamadığım efsanevi hayvan derileri var. Onları nasıl geri getirtebilirim? Hayvan öldü gitti derisi kayıp. Kim bilir nerede ne yapıyor.

Arkadaşlar, efsanevi hayvanları öldürüp derisini ata koyuyordum. Bazılarını unuttum satmayı ama kayboluyordu ortadan. Öldüğüm zaman falan zaten attaki tüm deriler gidiyor. Ya da attan büyük deri varsa düşüyor.
Ben ödül avcısında kıyafet yaptırtacağım ama satamadığım efsanevi hayvan derileri var. Onları nasıl geri getirtebilirim? Hayvan öldü gitti derisi kayıp. Kim bilir nerede ne yapıyor.
Avcıya gidiyor postu kayboluyor postu çok değerli değil zaten sıkıntı yok yani.

Avcıya gidiyor postu kayboluyor postu çok değerli değil zaten sıkıntı yok yani.
Hocam Efsanevi hayvanlar özel onları derilerini satmadan olmuyor. Satmadığın zaman ona özel kıyafetlerden yapamıyorsun.
Çok değerli olması parası umrumda değil, o kıyafetler özel onları istiyorum

Hocam Efsanevi hayvanlar özel onları derilerini satmadan olmuyor. Satmadığın zaman ona özel kıyafetlerden yapamıyorsun.
Çok değerli olması parası umrumda değil, o kıyafetler özel onları istiyorum
Hocam benim de başıma geldi. Avcıya gittiğimde oradaydı deri tekrar avlayamazsınız zaten hayvanı.

Hayır yanlış anladınız. Hayvanın derisi kaybolunca avcıya gider üretim yapabilmeniz için sorun yok yani.
gittim ama nereden alacağım

Hayır yanlış anladınız. Hayvanın derisi kaybolunca avcıya gider üretim yapabilmeniz için sorun yok yani.
avcıda sadece sat ve satın al seçenekleri çıkıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı