RDR 2 mi alınmalı Witcher 3 mü ?

Bence Witcher 3 ikisini oynamasam RDR 2 derim ama ikisini de oynadım ikisini daha bitirmedim Witcher 3'ü daha az oynamama rağmen daha güzel birkaç ay önce bir youtber RDR 2'ye karşı Witcher 3'ü seçti ben dedim bunu izlemem bir daha ulan nasıl bir oyun bir de bunu deneyeyim dedim yok abi çok daha güzel bence RDR 2 çok hantal bir oyun çok yavaş akıyor.

Witcher 3'ü hafife mi alıyorsun sen? Metacritic puanı en çok olan oyun Witcher 3.
1691000361475.png

1691000386071.png

Ne dersen de. Witcher 3 hiçbir konuda RDR 2 ile kapışamaz. İki oyunu da oynadım. Arada dağlar kadar fark var.

RDR2 her konuda çok daha iyi bana göre. Hikayesi olsun, grafikleri, açık dünyasının mükemmeliği falan Witcher'dan daha iyi bence.

Yani RDR 2 güzel hoş ama beni korkutan kısım İngilizce olması yani tamam hikaye olarak İngilizce olmasından dolayı bir şey olmaz ama görev yaparken ingilizceden dolayı sıkıntı yaşar mıyım?
O kısım biraz sıkıntı işte. Hadi bir şekilde görevleri anlarsınız. Basit zaten. Ancak RDR 2'nin film tadında hikayesini kaçırmak üzücü olur.

Kullanıcı incelemelerine bakın birde.
Kullanıcı incelemeleri pek bir şey ifade etmiyor. Oyun kasıyor 0 veriyorum diyen insanların yorumları önemli değil.

O kısım biraz sıkıntı işte. Hadi bir şekilde görevleri anlarsınız. Basit zaten. Ancak RDR 2'nin film tadında hikayesini kaçırmak üzücü olur.

Kullanıcı incelemeleri pek bir şey ifade etmiyor. Oyun kasıyor 0 veriyorum diyen insanların yorumları önemli değil.
Evet 0.5 puanla witcher 3 önde. Ben zaten Rdr2'ye kötü demiyorum ki. İkiside baş yapıt Rdr2 önerdim ben de.

Geri
Yukarı