RDR 2 mi? M&B Bannerlord mu?

EfeBalboa

Hectopat
Evet arkadaşlar Steam indirimleri gene başladı ve bu indirimlerin konusu çok olacak. Neyse benim Steam cüzdanımda ikisini de alabilecek param var hangisini almalıyım? RDR2'ye 2 kere şans verdim sıfırdan başlamak için. Ama çok sıkıcı geldi sanki hikaye ilerlemiyor gibi. Bannerlord'u hiç oynamadım. Warband'da 25 saatim falan vardı. Hangisini almalıyım?

Evet arkadaşlar Steam indirimleri gene başladı ve bu indirimlerin konusu çok olacak. Neyse benim Steam cüzdanımda ikisini de alabilecek param var hangisini almalıyım? RDR2'ye 2 kere şans verdim sıfırdan başlamak için. Ama çok sıkıcı geldi sanki hikaye ilerlemiyor gibi. Bannerlord'u hiç oynamadım. Warband'da 25 saatim falan vardı. Hangisini almalıyım?

Bence RDR2.

İkisini de oynadım. RDR 2 Chapter 2'nin sonlarında
Micah'ı kodesten kurtardığınız zaman.
başlıyor. Ardından pusular, soygunlar, çatışmalar, baskınlar... Gayet iyi bir oyun.
Bannerlord'da çok iyi oyun, Warband'dan aldığım tadı Bannerlord'dan alamadım, ben Warbandçıyım usta.

RDR 2 çok daha iyi bir oyun ama 2 kere şans verdiyseniz 3 üncüde çok bir şey değişeceğini sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı