RDR 2 "Minimum Recommended Hardware Check Failure" hatası ve oyuna girememek

İşletim sistemi
Windows 10

EfeBaskan

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci:Ryzen 5 5500
Anakart:AsusPrime B450M-K II
Ekran Kartı:Rx 570 Series
Ram:AdataXPG Spectrıx 8x2GB 3200Mhz
RAM
XPG 8x2 3000 Mhz
Ekran kartı
Sapphire Nitro Rx570 4GB
Anakart
Gigabyte B450-S M2H
İşlemci
Ryzen 5 5500
Bugün RDR2 indirdim ama açtığımda "minimum recommended hardware check failure" hatası verdi o yüzden oyuna girmeden atıyor.
Sistem gereksinimleri:
İşlemci: Ryzen 5 5500.
Ekran kartı: AMD Radeon RX570 4 GB.
RAM: XPG 8*2 3000 MHz.
Anakart: Gigabyte B450.

Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Dosya Ekleri

• 12.gif
    12.gif
    25,4 KB · Görüntüleme: 32
  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    56,4 KB · Görüntüleme: 24
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    15,5 KB · Görüntüleme: 24

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    50,9 KB · Görüntüleme: 10
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    17,8 KB · Görüntüleme: 7
Son düzenleme:
Bir önceki sürüm driver kur.
bi kere geldi sonra kayboldu o da bu görev sonlandırma kısmından hangisini sonlandırmam lazım eğer o olmazsa önceki sürüm driverını nerden kurabilirim.

ya hocam sürüm güncelleme yapamıyorum hata veriyor tıkandım kaldım ne yapmam gerekiyor.(Amd sitesinden sürümü indirdim ama hata veriyor kurarken driverı) zaten ekran kartını görmüyor son sürüme alınca iyice kafam karıştı.

Ya hocam sürüm güncelleme yapamıyorum hata veriyor tıkandım kaldım ne yapmam gerekiyor.(AMD sitesinden sürümü indirdim ama hata veriyor kurarken driverı) zaten ekran kartını görmüyor son sürüme alınca iyice kafam karıştı.

Hatayı görseller misin?

şöyle anlatayım yeni sürüme güncelleyince tam kurulmuyor ekran kartına Kod:43 hatası alıyorum bağlı olarak gözükmüyor bilgisayara .bunu düzeltmek için kullandığım program da sürümünü 2021 deki sürüme atıyor onda da çalıştırmıyor en baştaki hatayı veriyor.

@N0rvecli

Şöyle anlatayım yeni sürüme güncelleyince tam kurulmuyor ekran kartına kod: 43 hatası alıyorum bağlı olarak gözükmüyor bilgisayara. Bunu düzeltmek için kullandığım program da sürümünü 2021'deki sürüme atıyor onda da çalıştırmıyor en baştaki hatayı veriyor.

@N0rvecli

Full install yerine minimal olarak kurmayı dene bakalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı