RDR 2 offline mod hatası

hasanboz

Kilopat
Daha fazla  
RDR 2'yi Steam'den offline mod olarak açtığımda Rockstar Games Launcher offline mod hatası veriyor. Steam'de offline olarak oynamak zorundayım.

İnternet olmadan oynayamazsınız.
İlk başda internet bağlarsınız açılınca interneti kapatırsınız.

Eğer "hesap satış" şeklinde aldıysanız çevrim içi giremeyebilirsiniz. Bazı satıcı'lar çevrim içi girilmesi durumunda söz konusu hesapta yer alan Oyun'un tamamen hesaptan kaldırılabileceğini söylüyorlar.

Eğer "hesap satış" şeklinde aldıysanız çevrim içi giremeyebilirsiniz. Bazı satıcı'lar çevrim içi girilmesi durumunda söz konusu hesapta yer alan Oyun'un tamamen hesaptan kaldırılabileceğini söylüyorlar.
Hocam anlıyorum ama diyorum ya çevrimdışı yapıyorum steam'i sonrasında rockstar games launcher açılıyor orada offline mod yazıyor takılıyor. Nasıl oynayacağım bu oyunu?

Hocam anlıyorum ama diyorum ya çevrimdışı yapıyorum Steam'i sonrasında Rockstar Games Launcher açılıyor orada offline mod yazıyor takılıyor. Nasıl oynayacağım bu oyunu?

Steam'i neden çevirim dışı yapıyorsunuz ki?

Konuyu hortlatıyorum fakat sorunu nasıl çözdünüz?

Hocam sorunu çözdüğümü zannettim ama olmadı. İlk Online olarak oyuna girip çıkıp offline olarak tekrar girdiğimde 1-2 saat oynayabilmiştim kapayınca tekrar aynı sorun oldu ve aynı şeyleri yapmama rağmen olmadı. Yani tek çözüm Online olarak girmek. Onun için de satın almak gerekiyor.

Geri
Yukarı