RDR 2 Online 250TL'ye alınır mı?

GucukBey

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar bir sepet yaptım ve RDR2 Online 250TL'ye koysam mı bilemedim. Ana hikayeyi offlineyi oynadım çok da sevdim ama Online yok bende alsam değer mi? (250TL bütçe arttırmaya değer mi?)

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bir sepet yaptım ve RDR2 Online 250TL'ye koysam mı bilemedim. Ana hikayeyi offlineyi oynadım çok da sevdim ama Online yok bende alsam değer mi? (250TL bütçe arttırmaya değer mi?)

Ana oyuna Online dahil zaten?

Red Dead Redemption 2'nin ana hikayesini oynamaktan keyif aldığınızı belirttiniz ve şimdi Red Dead Online'ı satın almayı düşünüyorsunuz. Eğer Red Dead Redemption 2'nin atmosferini ve açık dünya deneyimini seviyorsanız, Red Dead Online'a da ilgi duyabilirsiniz. Ancak, bu kararı verirken, çevrimiçi oynamayı ne kadar istediğinizi ve bütçenizde artış yapmanın değerli olup olmayacağını dikkate almanız önemlidir. Arkadaşlarınızın oyunda olup olmayacağı da deneyiminizi etkileyebilir. Sonuç olarak, 250TL'lik bir bütçe için Red Dead Redemption 2'nin Online bileşeniyle birlikte oyunu almanın değerli bir yatırım olabileceğini düşünüyorum, ancak son kararı siz vermelisiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı