RDR 2 Online aldıktan sonra hikaye modunu almak

• Konuyu başlatan ewig
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 4B
Alabiliyorsunuz fakat Rockstar Launcher üzerinden düşüyor fiyat. Kütüphane takıntınız varsa ona göre alın. Steam ve Epic'te fiyat düşmüyor.

Hocam konuyu hortlatıyorum ancak ben de ilk RDO aldım, oyun içinden Story modu alacaktım. Ancak Steam'de hala RDO olarak gözükecekse Full sürümünü alırım diye düşünmüştüm. Dün iade edeyim dedim ancak oyunu 5 saat oynamışım, kabul etmediler. Ne yapmalıyım sizce? Kütüphanemde RDR2 olarak gözükmesini istiyorum, biraz takıntım var o konuda.

Hocam konuyu hortlatıyorum ancak ben de ilk RDO aldım, oyun içinden Story modu alacaktım. Ancak Steam'de hala RDO olarak gözükecekse Full sürümünü alırım diye düşünmüştüm. Dün iade edeyim dedim ancak oyunu 5 saat oynamışım, kabul etmediler. Ne yapmalıyım sizce? Kütüphanemde RDR2 olarak gözükmesini istiyorum, biraz takıntım var o konuda.
Mesajda da belirttiğim gibi fiyat düşmüyor yapacak bir şey yok.

Steam desteğe bu durumu açıklayın, belki RDR2 aldıktan sonra bize ulaşın iadenizi yaparız vs yazarlar. Desteğe ulaşmadan RDR2 almayın.

Yine de çok umutlanmazdım ben.

Steam desteğe bu durumu açıklayın, belki RDR2 aldıktan sonra bize ulaşın iadenizi yaparız vs yazarlar. Desteğe ulaşmadan RDR2 almayın.

Yine de çok umutlanmazdım ben.
Hocam anlattım onlara aynen dediğiniz gibi ama iade olmadı, ben de artık oyun içinden 140 TL ye alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı