RDR 2 Online alınır mı?

GTA dan sonra çok boş gelebilir, ki gelecek. Meslekleri tamamladıktan sonra boşluğa düşüyorsunuz. Arkadaşlarınızla birlikte vakit geçirirken çok sıkmıyor fakat tek başına GTA da saatler geçirebiliyorken RDR Online da bu biraz zor. GTA'ya göre grind hissini çok fazla yansıtıyor. Öte yandan fiyatına bakacak olursak değerlendirilmesinde sakınca yok diye düşünüyorum.

GTA dan sonra çok boş gelebilir, ki gelecek. Meslekleri tamamladıktan sonra boşluğa düşüyorsunuz. Arkadaşlarınızla birlikte vakit geçirirken çok sıkmıyor fakat tek başına GTA da saatler geçirebiliyorken RDR Online da bu biraz zor. GTA'ya göre grind hissini çok fazla yansıtıyor. Öte yandan fiyatına bakacak olursak değerlendirilmesinde sakınca yok diye düşünüyorum.
Hocam yorumun için çok teşekkürler.
Sonuçta GTA online 2013'den beri var ve çok daha gelişmiş ve gelişmeye devam ediyor. RDR 2 ise daha 2 senelik neredeyse. Sizce bu oyunda gelişemeye devam eder mi? Yoksa yerinde sayar mı? Sonuçta Rockstar gelirinin neredeyse yarısını online mod üzerinden kazanıyor diyebiliriz.

Hocam yorumun için çok teşekkürler.
Sonuçta GTA online 2013'den beri var ve çok daha gelişmiş ve gelişmeye devam ediyor. RDR 2 ise daha 2 senelik neredeyse. Sizce bu oyunda gelişemeye devam eder mi? Yoksa yerinde sayar mı? Sonuçta Rockstar gelirinin neredeyse yarısını online mod üzerinden kazanıyor diyebiliriz.
Şöyle ki, eğer tek başına online versiyonunu duyurmamış olsalardı çok da ümitlenmemek gerek derdim. Kafalarında ne var kestiremem ama tek başına online ı öylece çıkartıp, ordan heveslenenlerin tam sürüme yürümelerini sağlamak için yapmış olma ihtimallerini düşünmek istemiyorum. Öyle bir çingenelik yapmış olmasınlar :D Artı dediğiniz gibi gold bar, outlaw pass vb gibi uygulama içi satışlardan gelir elde etmeleri için para vermeye değecek şeyler sunmaları lazım.

En azından ümitlerimiz o yönde :D Çünkü oyunun mekanikleri, oynanışı falan gerçekten keyifli, oynamak istiyorsunuz. Ancak yapacak pek bir şey olmadığı için o kadar detay, kalite falan boşta kalıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı