RDR 2 Online at şaha nasıl kaldırılır?

Merhabalar ben oyunda yeniyi bonding nedir ve nasıl seviye atlatılır.

ATI besleyerek severek fırçalayarak vs ama en hızlı yol atınızı sağ tıklayıp e tuşuna basarak lead deyip altta atacağım fotoğraftaki tren rayında yaklaşık 40 elli dakika boyunca ATI köpek gibi gezdirmek.

995BFD59-8143-441C-BA4E-CFBF01C07919.png

Ben her yeni at aldığımda bu şekilde 4 lvl yapıyorum ve galiba en hızlı yol da bu.
Not: Ayrıca bonding atın sadakat seviyesidir ve bu maksimum 4 olur.
2.not: Bu görseli aldığım yeri koymayı unutmuşum maalesef mobil uygulamada olduğum için link atamıyorum fakat how to Max out horse bonding in 30 minutes adlı Steam rehberindeki bir görsel bu.

Son düzenleme:
ATI besleyerek severek fırçalayarak vs ama en hızlı yol atınızı sağ tıklayıp e tuşuna basarak lead deyip altta atacağım fotoğraftaki tren rayında yaklaşık 40 elli dakika boyunca ATI köpek gibi gezdirmek.

Eki Görüntüle 1066210

Ben her yeni at aldığımda bu şekilde 4 lvl yapıyorum ve galiba en hızlı yol da bu.
Not: Ayrıca bonding atın sadakat seviyesidir ve bu maksimum 4 olur.
2.not: Bu görseli aldığım yeri koymayı unutmuşum maalesef mobil uygulamada olduğum için link atamıyorum fakat how to Max out horse bonding in 30 minutes adlı Steam rehberindeki bir görsel bu.

Teşekkür ederim

Bonding için şu yöntem var bir de, kasabada yapman daha kolay olur:
Atın üstüne ölü hayvan koy.
Eyerin ipinden tutarak at bağlama noktasına götür, bağla.
Hayvan ölüsünü sırtına al, sonra tekrar ata koy.
Atı sev, besle.
Eyerinden tut 2. at bağlama noktasına yürü, bağla.
Diğer işlemleri tekrar et.
Bununla çok hızlı bonding artıyor.

Selam bir sorum olacak ATI nasıl temizliyoruz bir de at ile güven seviyemi nasıl görürüm PS5 için soruyorum bu arada.

Geri
Yukarı