RDR 2 online oyun arkadaşı

AAAkopekAAA

Hectopat
Makaleler
1
Oyunu bilgisayar icin ön sipariş ile almıştım. Hikayeyi falan bitirdim. Online oynadım biraz tek başıma. Konusabilcegim bir arkadasla oynasam cok daha zevkli olur diye düşünüyorum. 11 LVL'e geldim 16 yaşındayım. Benimle oynamak isteyen birileri olursa yazsın.

Oyunu tavsiye ediyor musunuz?
Evet oyunu tavsiye ediyorum, ama imzanızdaki sistemle oyun sizi çileden çıkarır. Optimizasyonu yok denecek kadar az. Verilen her kuruşu hak ettiğini düşünüyorum.
RDR Online olmamış 1 haftada sıktı, yapacak bir şey yok.
Bu tamamen sizin tarzınızla alakalı. RDR, GTA V gibi hızlı ve kaotik bir ortam sunmuyor. Yavaş ağır başlı bir oyun ve online kısmında arkadaşınız yok ise bir süre sonra sizi sıkar.

Evet oyunu tavsiye ediyorum, ama imzanızdaki sistemle oyun sizi çileden çıkarır. Optimizasyonu yok denecek kadar az. Verilen her kuruşu hak ettiğini düşünüyorum.

Bu tamamen sizin tarzınızla alakalı. RDR, GTA V gibi hızlı ve kaotik bir ortam sunmuyor. Yavaş ağır başlı bir oyun ve online kısmında arkadaşınız yok ise bir süre sonra sizi sıkar.
Arkadaşlarla aldık daha erken erişimdeyken ama free roam'da roller harici yapcak bir şey yok diğer oyuncularla etkileşim çok az sadece kargo çalma var o kadar, kamp yağmalama tren soyma başkasının işine köstek olma yok, online haritada etkileşim yok denecek kadar az.

John Worthy ekle ustam birkac gune tam girebilirim diye dusunuyorum. Bu arada oyunu herkese oneririm ama optimizasyon sorunu bir gercek I9 9900K RTX 2080 TI ile FPS aglatiyor bazen ama oyun mukemmel gercekten. Story'e PS4'ten sonra 3 uncu kere basladim. Yas 27
Buarada sunu da ekleyeyim oyuna kacinci baslayisim hep yeni birsey buluyorum. Skyrim'in Wild West hali. Her oyun keske boyle derin olsa

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı