RDR 2 Online'a girilmiyor

İşletim sistemi
Windows 10

M0le

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSİ GTX 1050ti 4GB VRAM
12 GB DDR3 RAM
İ3-4150 3.50GHz CPU
RAM
12
Ekran kartı
MSI GTX 1050Tİ 4GB
Anakart
H81M-S1
İşlemci
i3-4150 3.50Ghz
RDR2 alalı çok oldu ve 60 saat oynadım hikaye modunu, fakat Online hiç girmemiştim, bir deneyim dedim girilmiyor, Home'dan kontrol ettim, bir sorun gözükmüyor ve aşağıda ki gibi bir hata alıyorum.

1703614312103.png

RDR2 alalı çok oldu ve 60 saat oynadım hikaye modunu, fakat Online hiç girmemiştim, bir deneyim dedim girilmiyor, Home'dan kontrol ettim, bir sorun gözükmüyor ve aşağıda ki gibi bir hata alıyorum.

Eki Görüntüle 2065716

Hocam Türkçe yamayı silip denediniz mi? Ayrıca ban yeme ihtimaliniz de yüksek haberiniz olsun.

Hocam Türkçe yamayı silip denediniz mi? Ayrıca ban yeme ihtimaliniz de yüksek haberiniz olsun.

Onu tamamen unutmuşum fakat az önce arkadaşım ile konuştum Türkçe yama ile de Online'a girdiğini söyledi fakat yine de bir deneyim.

Onu tamamen unutmuşum fakat az önce arkadaşım ile konuştum Türkçe yama ile de Online'a girdiğini söyledi fakat yine de bir deneyim.

Hocam ban yeme ihtimaliniz çok düşük rocktar GTA 6 ile uğraştıkları için oyunda Online çöpe döndü.

Yani 200 kişi yama kullanıyorsa sadece 20'si falan ban yiyor.

Hocam bu sizle kaynaklı bir şey büyük ihtimalle tam şimdi Online'ye girdim ve bir hata vermedi.

Bana GTA 5'te olduğunda VPN ile girmiştim olmuştu 1 kere VPN ile girmeyi deneyin olursa VPN'yı kapatıp girdiğinizde girer.
Doğru söylüyor ben de vpn ile bağlandıktan sonra vpn kapatıyordum. ProtonVPN kullanın.
Hocam ban yeme ihtimaliniz çok düşük rocktar GTA 6 ile uğraştıkları için oyunda Online çöpe döndü.

Yani 200 kişi yama kullanıyorsa sadece 20'si falan ban yiyor.

Hocam bu sizle kaynaklı bir şey büyük ihtimalle tam şimdi Online'ye girdim ve bir hata vermedi.
Online gerçekten de aylardır bomboş. Hiçbir güncelleme, içerik yok oyuncular var ama herkes kendi çapında takılıyor. Ban yeme konusunda ise hileciler bile istediği gibi geziyor. Sanmıyorum ban ile ilgilendiklerini.

Geri
Yukarı