RDR 2 oynanır mı?

Eskiden ekran kartım kötüydü (970M) oynamak isterdim ama hiç kısmet olmadı. Şimdi RTX3070 Ti var modası geçmiş gibi geliyor oynayasım yok. Bana önerir misiniz? Öyle bir şey söyleyin ki ulan deyip hemen akşam indireyim.

Arthurun saçı ve sakalları günden güne uzuyor. Saçınız veya sakalınız uzamadıkça berbere gidip saç veya sakal tıraşı yapamıyosunuz. Atınız ölüyor. Bir ton aktivite var.

Eskiden ekran kartım kötüydü (970M) oynamak isterdim ama hiç kısmet olmadı. Şimdi RTX3070 Ti var modası geçmiş gibi geliyor oynayasım yok. Bana önerir misiniz? Öyle bir şey söyleyin ki ulan deyip hemen akşam indireyim.
Hiçbir oyun beni ağlatmadı ta ki RDR2 oynayana kadar.

RDR2'de her ayar FPS'i büyük oynatmaz. Çok ince ayarlar var oyunda. Mesela doku kalitesini Ultra'da oynuyorum FPS'e etkisi yok ama sen bilirsin. Ekran kartın RDR2'yi iyi bir şekilde oynatabiliyor haberin yok. 😄 az araştır da gel.

2 GB ekran kartıyla Ultra'da oynanmaz :D belgelerden değiştirseniz bile VRAM yetmediği için RAM'den alır ve her hareket ettiğinde drop girer oyuna. Sizin ekran kartı mı anormal benimki anlamadım GTX 1050 i5 7400 ile her şey en düşükte 25-30FPS alıyordum. Grafikler çamur gibiydi oyundan soğuttu.

2 GB ekran kartıyla Ultra'da oynanmaz :D belgelerden değiştirseniz bile VRAM yetmediği için RAM'den alır ve her hareket ettiğinde drop girer oyuna. Sizin ekran kartı mı anormal benimki anlamadım GTX 1050 i5 7400 ile her şey en düşükte 25-30FPS alıyordum. Grafikler çamur gibiydi oyundan soğuttu.
Arada takılma olması normal zaten. Çok iyi bi ekran kartım yok. Ama oyunu bu şekilde 4 kere bitirdim ve hala oynuyorum. Takılmalar rahatsız etmiyor beni ciddi bir takılma yok çünkü yani uzun süreli değil. Hatta bi süre oynadıktan sonra oyun daha da akıcılaşmaya başlıyor. Ayrıca o ekran kartı ile nasıl 25 FPS? Şuan oyun bilgisayarında yüklü mü? Yüklü ise bana ayarlarınızı atar mısınız?

Arada takılma olması normal zaten. Çok iyi bir ekran kartım yok. Ama oyunu bu şekilde 4 kere bitirdim ve hala oynuyorum. Takılmalar rahatsız etmiyor beni ciddi bir takılma yok çünkü yani uzun süreli değil. Hatta bir süre oynadıktan sonra oyun daha da akıcılaşmaya başlıyor. Ayrıca o ekran kartı ile nasıl 25 FPS? Şu an oyun bilgisayarında yüklü mü? Yüklü ise bana ayarlarınızı atar mısınız?

Şimdi yüklemeye koyacağım geceye yüklenir. YouTube'a atarım videosunu çekip.

Keyfine hitap eder ya da etmez bilemem ama RDR oynanır mı diye soru mu olur ya. Bazen gerçekten buralarda yazılanları anlamıyorum, modası geçmiş ne demek. Red Dead Redemption yahu.

Geri
Yukarı