Çözüldü RDR 2 oynarken sistem mavi ekran verdi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

rainbowgamer72

Decapat
Daha fazla  
Hata vermeden oyundan atma sorunu ve mavi ekran sorunları yaşıyorum az önce RDR 2 oynarken 30 dk sonra mavi ekran yedim minidump dosyamı paylaşıyorum.

Hata vermeden oyundan atma sorunu ve mavi ekran sorunları yaşıyorum az önce RDR 2 oynarken 30 dk sonra mavi ekran yedim minidump dosyamı paylaşıyorum.

Yok mu hocam anlayan biri.

Son düzenleme:
Çözüm
Hayır yani ilk defa test yaptım Memtest orada hata çıktı XMP kapalı yarın test edeceğim ama önceden RAM garantiye gidip geldiği için orada sorun yok demişlerdi.

Onun sebebi XMP dolayısıyla olabilir zira firmalar XMP kapalı şekilde sorun çıkarmayan RAM'leri sorunsuz olarak nitelendiriyorlar ama bu sadece ondan da olmayabilir. Anakart slotlarında arıza varsa da olabilir. Test edip sonuçları söylemen gerekiyor.
Ekran görüntüsü 2024-05-01 004613.png

Dostum hata hala aynı. Yandex'e yükle.

Tamamdır bu arada Memtest'te RAM'de bir sürü hata aldım ama RAM'ler garantiye gidip geldi sorun yok dediler acaba XMP kapasam düzelir mi?

Buyurun hocam. @GFYT @181951

Hayır yani ilk defa test yaptım Memtest orada hata çıktı XMP kapalı yarın test edeceğim ama önceden RAM garantiye gidip geldiği için orada sorun yok demişlerdi.

Onun sebebi XMP dolayısıyla olabilir zira firmalar XMP kapalı şekilde sorun çıkarmayan RAM'leri sorunsuz olarak nitelendiriyorlar ama bu sadece ondan da olmayabilir. Anakart slotlarında arıza varsa da olabilir. Test edip sonuçları söylemen gerekiyor.

Çözüm
Anlayamadım. Bu hataları yeni mi aldın? Yeni aldıysan XMP kapalı tekrar test et.

Tamamdır yarın edip bilgilendirecegim minidump dosyasında sorun var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı