RDR 2 pikselli gözüküyor

İşletim sistemi
Windows 11

recept.karaduman

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar RDR 2 de Alt Tab yaptıktan sonra fotoürafta gördüğünüz gibi pikselleşme yapmaya başlıyor. Kullandığım cihaz Acer Nitro 5 Ryzen 5 5600H RTX3050.AMD driverini güncelledikten sonra sorun düzeliyor fakat bilgisayarı yeniden başlatınca vesaire sorun tekrar başlıyor.

1669661804041.png

AMD software girmek istediğimde bu hatayı veriyor gene bu sorunla bağlantılı.

1669661947337.png

Son düzenleyen: Moderatör:
DDU indirin, güncel AMD sürücülerini hazırda tutun, internet adaptörünüzü ya da ne kullanıyorsanız bilgisayardan çekin, DDU ile ekran kartı sürücülerini silin, AMD sürücülerini yükleyin. Windows Update AMD sürücülerinin yerini almış diyor.

Şimdi farkettim, işlemci için diyor sanırım. Orayı bilmiyorum. AMD ekran kartınız olduğunu düşündüm.

DDU indirin, güncel AMD sürücülerini hazırda tutun, internet adaptörünüzü ya da ne kullanıyorsanız bilgisayardan çekin, DDU ile ekran kartı sürücülerini silin, AMD sürücülerini yükleyin. Windows Update AMD sürücülerinin yerini almış diyor.

Şimdi farkettim, işlemci için diyor sanırım. Orayı bilmiyorum. AMD ekran kartınız olduğunu düşündüm.

Sanırım windows 10 update ile amd driverini değiştirdiği için sorun yaşıyordum, şöyle bir çözüm uyguladım; amd graphics driveri tekrar kurdum ve windows update ayarlarından updateleri 5 hafta boyunca duraklattım umarım ilerleyen süreçte sorun yaşamam.

Geri
Yukarı