Epic Games RDR 2 Rockstar Games hesap bağı nasıl silinir?

Recephanyldrm

Picopat
Daha fazla  
Yakın zamanda Epic Games Store'dan Red Dead Redemption 2 satın aldım ve Rockstar Games Launcher üzerindeki kayıt işlemi sırasında yanlışlıkla yanlış bir e-posta adresi girdim. Ne yazık ki, bu e-posta hesabına erişimim yok ve kayıt yaptığım tarihi hatırlamıyorum. Bu nedenle, Red Dead Redemption 2 oyun kaydımla ilişkilendirilmiş olan e-posta adresini değiştirmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim?

Yakın zamanda Epic Games Store'dan Red Dead Redemption 2 satın aldım ve Rockstar Games Launcher üzerindeki kayıt işlemi sırasında yanlışlıkla yanlış bir e-posta adresi girdim. Ne yazık ki, bu e-posta hesabına erişimim yok ve kayıt yaptığım tarihi hatırlamıyorum. Bu nedenle, Red Dead Redemption 2 oyun kaydımla ilişkilendirilmiş olan e-posta adresini değiştirmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim?

Canlı destekte birden fazla şansını dene 3. yazışımda yardım etmişlerdi.

Hocam ben aksine steam ile yanlışlıkla eski banlı hesabımı bağlamıştım çok uğraştım desteğe yazdım ama sonunda açıldı desteğe uygun bir dille yazın. Ben nerden baksan 10-15 defa ticket açmıştım kendilerine canlı destek istediğimi daha iyi incelenmesini istedim bir süre sonra yardımcı oldular tavsiyem uygun bir şekilde yazın.
Türkçe yazınca yardımcı olamıyorlar İngilizce yazmamı istiyorlar ingilizcem belli bir yere kadar yetiyor o yüzden çok iyi anlaşamıyoruz

Sayın Rockstar Games Destek Ekibi,

Umarım bu e-posta sizlere ulaşmıştır. Yakın zamanda Epic Games Store'dan Red Dead Redemption 2 satın aldım ve Rockstar Games Launcher üzerindeki kayıt işlemi sırasında yanlışlıkla yanlış bir e-posta adresi girdim. Ne yazık ki, bu e-posta hesabına erişimim yok ve kayıt yaptığım tarihi hatırlamıyorum. Bu nedenle, Red Dead Redemption 2 oyun kaydımla ilişkilendirilmiş olan e-posta adresini değiştirmeniz için yardımınızı talep etmekteyim.

Lütfen dosyada kayıtlı olan e-posta adresini [..............] olarak güncelleyebilir misiniz? Bu konudaki yardımınızı büyük bir memnuniyetle karşılayacağım.

Bu talebime gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ederim. Herhangi bir ek bilgi veya doğrulama gerekiyorsa lütfen benimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Saygılarımla,

[Recephanyldrm]

Bunu yazıp(ingilizce) e-posta makbuzuyla birlikte atıyorum ama daha fazla bilgiye ihtiyacımız var diyorlar ve konuyu kapatıyorlar

Epic hesabının bağlı olduğu maile,hesabının rockstara bağlandığına dair bir mail gelmiş mi kontrol edebilirsin.Muhtemelen gelmiştir.Öyle bir mail göremezsen,hesabın ne zaman bağlandığını epic destekten öğenmeyi deneyebilirsin.

Geri
Yukarı