RDR 2 savaş atı korkusuz mu?

yorumcuu

Centipat
Daha fazla  
RDR 2'de war horses, yani savaş atları korkusuz mu? İnternette cesur ve korkusuz olduğu söyleniyor. Ben savaş atı satın aldım fakat timsahlardan korkuyor mu? Bayou nwa tarafında görevlerim olduğundan timsahların arasına dalmam gerekiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Black arabian sürerken timsahın yakınına geçtiğim an beni atıp kaçıyordu hayvan oyunu silesim geliyordu cidden. :D

Aynısını beyaz Arap atıyla yaşadım. Gölde bir attı beni joystick titremeye başladı, bu da timsah ayağının altında dolanıyor anlamına geldiğinden, o anki stresle korkudan joysticki düşürecek dereceye geliyorum. Bir anda Ses'de geliyor çok sıkıntı.

Saint Denis'den turkoman alın hocam timsahlardan korkmuyor.

Bahsettiğiniz atı aldım. 4.seviye de yaptım. Fakat öyle hiç korkmuyor diyemeyiz. Yine yanlarında fazla durunca atıp gidiyor. Fakat gerçekçi bir durum. Timsahlar tehlikeli hayvanlar. Atlarda normal olarak onlardan daha tehlikeli olmadığından onlardan kaçıyor. Ama dediğiniz bir nevi işe yaradı sayılır. Diğer atlara göre daha zor atıyor üstünden. Sağ olun.

Bahsettiğiniz atı aldım. 4.seviye de yaptım. Fakat öyle hiç korkmuyor diyemeyiz. Yine yanlarında fazla durunca atıp gidiyor. Fakat gerçekçi bir durum. Timsahlar tehlikeli hayvanlar. Atlarda normal olarak onlardan daha tehlikeli olmadığından onlardan kaçıyor. Ama dediğiniz bir nevi işe yaradı sayılır. Diğer atlara göre daha zor atıyor üstünden. Sağ olun.

Ben yanlarında çok durmuyordum direkt üstlerinen geçiyordum öyle yaparsanız çok sorun olmaz hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı