Sürprizbozan RDR 2 save dosyası

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Aqtoraj

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 7 5800x3D
Msi Gaminx GTX 1080Ti
Biostar B550-MH
32gb 3600mhz cl16 Kingston Fury ram
Crucial P3 1TB Nvme SSD
ZM600-LXII 600 Watt power
ASUS 24" VG248QG 165Hz 0.5ms TN PANEL
Selam arkadaşlar başlıkta göründüğü gibi save dosyam silindi, daha doğrusu bilgisayar alım ve satımı yapıyorum tanıdık bir arkadaşa yakın zamanda kullandığım sistemi sattım ve HDD'deki hiçbir şeye elleme bazı gerekli dosyaları alayım diye uyarmama ragmen Steam Epic Games vs. sildiği için otomatik save dosyalarım da silinmiş, YouTube içerik çıkarıyorum buraya link atmanın doğru olmayacağını düşündüm o yüzden şöyle anlatayım, bir para taşıyan araba gibi bir şeyi soyuyoruz sonrasında kaza yapıyoruz çeteler geliyor vs. (Micah ile beraber) ardından John ile buluşup koyunları bir hayvan tacircisi gibi birine satıyoruz. Oraya yakın veya orada olan birisi varsa save dosyasını paylaşabilir mi? Eğer mümkünse save dosyalarını bulabileceğim bir site vs. çok iyi olur şimdiden teşekkürler.

Chapter kaçtasınız hocam?
Oynarken hiç dikkat etmedim açıkcası sadece en son yaptığım görevi hatırlıyorum konu içeriğinde yazdığım gibi fakat oyun kayıtları mevcut nereye bakmam gerektiğini bilebilirsem bakma şansım var.

Oynarken hiç dikkat etmedim açıkcası sadece en son yaptığım görevi hatırlıyorum konu içeriğinde yazdığım gibi fakat oyun kayıtları mevcut nereye bakmam gerektiğini bilebilirsem bakma şansım var.
Hocam ufak bi araştırma yaptım Chapter 2 sonundcu bölümde kalmışım yani ;
''A Strange Kindness - Gold Bar'' görevini yapmadım onu yapıp chapter 3 geçicek oluyorum yani chapter 2 son bölüm diyebiliriz.

Yardım Edecek yokmuu? :((

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı