Çözüldü RDR 2 save nasıl kurulur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

weextNy

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle selamünaleyküm, RDR2 oynayacağım tekrara başladım ama chapter 2 geçmek için son 2 görevim vardı ve oyunu bitirdiğim save geçtiğimde oto kayıt kaydetmemişti.
Sonra bir konu açtım bana bir save attı için yoktu ama bu savede özel şeyler olduğunu belirtti ama nasıl kuracağımı bilmiyorum hem de chapter 2'nin görevlerini yapmış bir kişi varsa atablir mi bir save? Ama büyük sorunum nasıl kuracağım?

Çözüm

Bunu indirin ardından:

C:\Users\<name>\Documents\Rockstar Games\Red Dead Redemption 2\Profiles\

İndirdiğiniz dosyayı/dosyanın içerisindekileri yukarıdaki dosya konumuna atın, oyuna giriş yaptığınızda save görünecektir.

Bunu indirin ardından:

İndirdiğiniz dosyayı/dosyanın içerisindekileri yukarıdaki dosya konumuna atın, oyuna giriş yaptığınızda save görünecektir.

Son düzenleme:
Çözüm

Bunu indirin ardından:

İndirdiğim dosyanın içinde böyle bir şey var dosya.

Dosya Ekleri

• 1707240175681.png
    1707240175681.png
    38,2 KB · Görüntüleme: 44
Doğru, bunu yukarıda belirttiğim dosya konumuna atacaksınız. Sonrasında oyuna girdiğinizde kayıtlı oyunlar kısmında görünecek.

He son sorum olacak senin attığın bu savede görevler var mıdır bende bir tane save indirdim onun içinde tüm harita açık sonra at falan var herhalde öyle bir şeyler ona göre szin attığnız save kullanacağım.

He son sorum olacak senin attığın bu savede görevler var mıdır bende bir tane save indirdim onun içinde tüm harita açık sonra at falan var herhalde öyle bir şeyler ona göre szin attığnız save kullanacağım.

Benim attığım save chapter 2'den başlıyor. Tüm görevler yapılmış halde değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı