Çözüldü RDR 2 "Signed Out" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Berrkay

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
9
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PC: i3-10100F, 1660 Super, 8 GB RAM.
Laptop: i7-11800H, RTX 3070, 32 GB RAM.
Monitör: ASUS VG248QG
Yükleme ekranındayken "Signed Out" hatası veriyor nedensiz bir şekilde. Hesabım bağlı, arka planda Launcher'ı açıp da denedim. Görselde yukarıdaki "Sign in" yazısına basılmıyor, sadece Quit Game yazısı tıklanabilir durumda.

RDR2_EAuAdpIeNd.png

Çözüm
Online oynamayacaksanız problem çıkmaz arkadaşım o şekilde yapmıştı. Aile koruma paketine gelecek olursak bende aktif olmadığını düşünüyordum fakat interneti aldığınız günden itibaren direkt olarak paket başlıyormuş teyit ettiyseniz bir şey söyleyemem. VPN kullanmanız gerekir.
Tamamdır, deneyip sonucu paylaşacağım.
@Eren Turhan sonuç aynı. Hala hata devam ediyor.

Sorunu çözdüm.

Çözüm için öncelikle buradaki video ile Defender üzerinden fidye yazılımını kapatmayı denedim ancak öyle bir sekme yoktu. Ekstra olarak BT yapılandırıcısı hatası alıyordum. Komple kapatmak için Grup ilkelerini düzenledim.

Grup ilkelerini düzenlemek için:

1- Arama çubuğuna "Grup ilkelerini düzenle" yazın.
2- Açılan pencereden sırasıyla: Yönetim Şablonları > Windows Bileşenleri > Microsoft Defender Virüsten Koruma > Gerçek Zamanlı Koruma. Bu klasöre girdikten sonra "Gerçek zamanlı korumayı kapat" yazan kısma çift tıklayıp "Etkin" seçeneğini seçin, Uygula deyip Tamam'a tıklayın. Daha sonra Microsoft Defender Virüsten Koruma klasörüne geri gelip "Microsoft Defender Virüsten Koruma'yı kapat" yazan seçeneğe çift tıklayın, "Etkin"i seçip Uygula ve Tamam'a basın.
3- Sistemi yeniden başlatın.

Bu adımları yaptıktan sonra oyunda herhangi bir Social Club Sign Out hatası almadım.
Yükleme ekranındayken "signed out" hatası veriyor nedensiz bir şekilde. Hesabım bağlı, arka planda Launcher'ı açıp da denedim. Görselde yukarıdaki "sign in" yazısına basılmıyor, sadece quit Game yazısı tıklanabilir durumda.

Eki Görüntüle 1238432

Oyunu ilk defa mı çalıştırıyorsunuz?

Hayır oynamadım. Hiç yüklemedim bile.

Rockstar'ın oyunlarında bende de oluyordu. 2 çözümü vardır;
1- VPN ile oynayacaksınız, önermem, ban riski vardır.
2- İnternet sağlayıcınızı arayıp aile koruma paketini kapattırmanız gerekiyor. (Tahminimce oyunda kan veya şiddet olmasından dolayıdır.)
Ben 2.sini uyguladım.
İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rockstar'ın oyunlarında bende de oluyordu. 2 çözümü vardır;
1- VPN ile oynayacaksınız, önermem, ban riski vardır.
2- İnternet sağlayıcınızı arayıp aile koruma paketini kapattırmanız gerekiyor. (Tahminimce oyunda kan veya şiddet olmasından dolayıdır.)
Ben 2.sini uyguladım.
İyi forumlar.
1- Online oynamayacağım, olur mu yine de?
2- Aile koruma paketi aktif değil.

1- Online oynamayacağım, olur mu yine de?
2- aile koruma paketi aktif değil.

Online oynamayacaksanız problem çıkmaz arkadaşım o şekilde yapmıştı. Aile koruma paketine gelecek olursak bende aktif olmadığını düşünüyordum fakat interneti aldığınız günden itibaren direkt olarak paket başlıyormuş teyit ettiyseniz bir şey söyleyemem. VPN kullanmanız gerekir.

Tamamdır, deneyip sonucu paylaşacağım.
@Eren Turhan sonuç aynı. Hala hata devam ediyor.

Sorunu çözdüm.

Çözüm için öncelikle buradaki video ile Defender üzerinden fidye yazılımını kapatmayı denedim ancak öyle bir sekme yoktu. Ekstra olarak BT yapılandırıcısı hatası alıyordum. Komple kapatmak için Grup ilkelerini düzenledim.

Grup ilkelerini düzenlemek için:

1- Arama çubuğuna "Grup ilkelerini düzenle" yazın.
2- Açılan pencereden sırasıyla: Yönetim Şablonları > Windows Bileşenleri > Microsoft Defender Virüsten Koruma > Gerçek Zamanlı Koruma. Bu klasöre girdikten sonra "Gerçek zamanlı korumayı kapat" yazan kısma çift tıklayıp "Etkin" seçeneğini seçin, Uygula deyip Tamam'a tıklayın. Daha sonra Microsoft Defender Virüsten Koruma klasörüne geri gelip "Microsoft Defender Virüsten Koruma'yı kapat" yazan seçeneğe çift tıklayın, "Etkin"i seçip Uygula ve Tamam'a basın.
3- Sistemi yeniden başlatın.

Bu adımları yaptıktan sonra oyunda herhangi bir Social Club Sign Out hatası almadım.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı