RDR 2 soygun yapınca listeden kalkmıyor

İsimsizMan09

Decapat
Merhaba oyunda görev sistemi var biliyorsunuz bize bir şeyler söyleniyor bazen bir şeyler isteniyor falan "l" tuşuna basıp bunları görebiliyoruz. Ben l tuşuna basıp ev soygunlarını yapmaya gidiyorum konumuna doğru buluyorum YouTube'dan sonra evi soyuyorum ama listeden silinmiyor sebebi nedir? Ne yapmam gerek oyunmu saymıyor yoksa bir süre sonra gidiyor mu anlamadım gitmiyor oradan soymama rağmen o evi iyice.

Bilen birisi yokmu arkadaşlar?

@xenom0rphe @Mehmetgs @realmoonlight @kino @Asdasgudas @AKBLT_25

Son düzenleme:
Yanlış bilmiyorsam I harfine basınca klavyeden gelen liste tarzı birşey yani sizin oyunda ne yaptığınızı gösteren, kayıt tutan ufak bir döküm gibi bu sebepten siz görevi yapsanız da o listeden birşey eksilmiyor ki benim oyunda da o listeden birşey eksilmiyor özetle bir sorun yok tabii benzer bir bug bende de olmuşsa ve yanlış yorumlamadıysam oyunun özelliğini bilemiyorum.

Yanlış bilmiyorsam I harfine basınca klavyeden gelen liste tarzı birşey yani sizin oyunda ne yaptığınızı gösteren, kayıt tutan ufak bir döküm gibi bu sebepten siz görevi yapsanız da o listeden birşey eksilmiyor ki benim oyunda da o listeden birşey eksilmiyor özetle bir sorun yok tabii benzer bir bug bende de olmuşsa ve yanlış yorumlamadıysam oyunun özelliğini bilemiyorum.
ı harfi gibi gözükmüs moderatör düzenleyince "L" tuşundan bahsediyorum muhtemelen aynı şey konusuyoruz. Eğer silinmiyorsa anladım ben silinmesini bekliyordum sağolun.

ı harfi gibi gözükmüs moderatör düzenleyince "L" tuşundan bahsediyorum muhtemelen aynı şey konusuyoruz. Eğer silinmiyorsa anladım ben silinmesini bekliyordum sağolun.
Aynen aynı şeyden bahsediyoruz özetle sıkıntı yok.

Geri
Yukarı