RDR 2 bitti

Bir de Low Honor olarak bitirmişsin oyunu. 🙄

Bundan sonra bir kere daha bitirdim ve bu sefer onurlu bir kovboy olarak bitirdim.

1648474832104.png

Bundan sonra bir kere daha bitirdim ve bu sefer onurlu bir kovboy olarak bitirdim.

Ben de oynuyorum şu an %21'ini bitirdim, onur seviyem bir ara ortanın bir tık üstüne çıktı, tam yolda giderken (kampın aşağı tarafındaki nehir boyunca giderken) birisi yardım edin diye bağırdı, ben de hemen baktım, bi tane arabanın içinden bir adam bağırıyor, herhalde adamı kaçırmışlar diye sandım, iki sürücü vardı ikisini de öldürdüm, sonradan farkettim ki yardım isteyen mahkummuş, gece olduğu için öldürdüğüm adamların polis olduklarını fark edemedim 😄. O yüzden onurum düştü yeniden. Olay şurada oldu:
Screenshot_20220328_165053.jpg

Ben de oynuyorum şu an %21'ini bitirdim, onur seviyem bir ara ortanın bir tık üstüne çıktı, tam yolda giderken (kampın aşağı tarafındaki nehir boyunca giderken) birisi yardım edin diye bağırdı, ben de hemen baktım, bir tane arabanın içinden bir adam bağırıyor, herhalde adamı kaçırmışlar diye sandım, iki sürücü vardı ikisini de öldürdüm, sonradan fark ettim ki yardım isteyen mahkummuş, gece olduğu için öldürdüğüm adamların polis olduklarını fark edemedim 😄. O yüzden onurum düştü yeniden. Olay şurada oldu:
Eki Görüntüle 1344563

Kötü olmuş. Bu arada hızlı onur kasmak isterseniz Saint Denis deki kişilere yaklaşıp greet yapabilirsiniz 3 greet de bir onurunuz artıyor ayrıca balık tutup salmakta bayağı bir onur arttırıyor.

Kötü olmuş. Bu arada hızlı onur kasmak isterseniz Saint Denis deki kişilere yaklaşıp greet yapabilirsiniz 3 greet de bir onurunuz artıyor ayrıca balık tutup salmakta bayağı bir onur arttırıyor.
Hocam daha Jack ile beraber balık tuttuğumuz bölüme gelemedim, olta alabiliyor muyum marketten?

Vallaha tam hatırlamıyorum ama galiba alabiliyorsunuz fakat zaten jack ile balık tuttuğunuz bölüme az var.
Ben de can seviyemi artırmak için balık tutmak istiyorum zaten de, görev gelmediği için bakmamıştım, bi markete gideyim bakalım, alınıyorsa balık tutmayı denerim.
Kamptakilerle sürekli greet yapıyorum zaten 😄, yabancılarla yapınca bazen tersledikleri oluyor, genellikle ilgisiz kalıyorlar, şu ana kadar onlardan kaynaklı onurum yükselmedi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı