Çözüldü RDR 2 Steam'den alınırsa kendi Social Club'a bağlayabiliyor muyum?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

itwo36

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Epic Games'in GTA 5 dağıttığı zaman bende almıştım ve aldıktan sonra bir Rockstar hesabı koymuştum. Şimdi Steam üzerinden RDR2 satın aldım iniyor şu anda. Sorum şu ben RDR2'yi kurarken bu GTA 5 için kurduğum hesaba kurabiliyor muyum?

Çözüm
Merhaba arkadaşlar. Epic Games'in GTA 5 dağıttığı zaman bende almıştım ve aldıktan sonra bir Rockstar hesabı koymuştum. Şimdi Steam üzerinden RDR2 satın aldım iniyor şu anda. Sorum şu ben RDR2'yi kurarken bu GTA 5 için kurduğum hesaba kurabiliyor muyum?

Yapabilirsin hocam. Sorun olmaz.

Yapabilirsin hocam. Sorun olmaz.

Çözüm
Steam indirdikten sonra da senden Rockstar Club hesabı girmeni istiyor zaten Steam bu noktada sadece bir indirme yardımcısı gibi iş görüyor. Problem yok.

Geri
Yukarı