Çözüldü RDR 2 Story Mode çöküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

todoshi

Femtopat
Sistem özelliklerim: 16 GB RAM - i7 9750H - GTX 1650.

Önceden sorunsuz oynuyordum fakat en son mod yüklemiştim ve sanırım bu yüzden. Story mode 2-3 dk oynadıktan sonra kapanıyor veya ilk başta kapanıyor. Modu nasıl kaldırabilirim acaba? Oyunu en baştan indirmem gerekmez umarım, çünkü uğraşmak istemiyorum. Malum boyutu biraz yüksek, yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Not: Oyun orijinal.

Çözüm
Belgelerimdeki profiles klasörünü silince sorun düzeldi. Yardımcı olan herkese teşekkürler, konu kilitlenebilir.
Mesajımı düzenledim hocam ordan yapın. Eğer mod kuracaksanız orijinal oyun dosyalarını farklı bir yere kopyalayın. Tekrar uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Mod nereye kuruluyor? GTA V gibi mods klasörü varsa kaldırın.

GTA 5'e benzer bir şekilde mods klasörünü sildim fakat hala artıkları kaldı sanırım Launcher mod var diyor oyunu açmaya çalışırken.
Mesajımı düzenledim hocam oradan yapın. Eğer mod kuracaksanız orijinal oyun dosyalarını farklı bir yere kopyalayın. Tekrar uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Çok haklısınız modu kurduktan sonra aklıma geldi maalesef şimdi oyunu yeniden yüklememek için uğraşıyorum işte. Bu arada dosya doğrulama maalesef işe yaramıyor denedim fakat hala modu görüyor nasıl oluyor anlamadım.

Eğer baştan indirmeniz gerekirse mutlaka kurulan dizinin yedeğini almanızı tavsiye ederim. Bu tip durumlarda can kurtaran oluyor. Format vb. senaryoda da hemen kopyala yapıştır yaparak 110 küsür GB veriyi indirmeden kurulum yapabilirsiniz.

Belgelerimdeki profiles klasörünü silince sorun düzeldi. Yardımcı olan herkese teşekkürler, konu kilitlenebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı