RDR 2 Türkçe Yama kurulumu sonrası açılmadan kapanıyor

PhemiusTR

Kilopat
Makaleler
1
Epic Games üzerinden alındı. V14 yama var elimde. Rockstar Launcher da mevcut. "Türkçe yama aç" yapınca kutucuklu oluyor. "Font Fix"e tıklayıp oyunu açınca yükleyip anında hatasız atıyor. Giremiyorum yani. Yamayı oyundan sonra denedim, önce denedim girmiyor. Yönetici olarak çalıştırmayı falan da denedim. Kullananlar nasıl kullanıyor? Steam olsaydı muhtemelen sorunsuz çalışırdı diye tahmin ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Epic Games üzerinden alındı. V14 yama var elimde. Rockstar Launcher da mevcut. "Türkçe yama aç" yapınca kutucuklu oluyor. "font fix"e tıklayıp oyunu açınca yükleyip anında hatasız atıyor. Giremiyorum yani. Yamayı oyundan sonra denedim, önce denedim girmiyor. Yönetici olarak çalıştırmayı falan da denedim. Kullananlar nasıl kullanıyor? Steam olsaydı muhtemelen sorunsuz çalışırdı diye tahmin ediyorum.

Ben antivirus programımı kapatarak çözdüm. Deneyin derim.

Kurulum esnasında bir sorun çıkmış olabilir Türkçe yamalarda genelde karşılaşılan bir durum. Virüs programınızı kapatıp oyunu ve yamayı tekrardan kurmayı deneyin.

Dostum zaten yama kurulan bir şey değil. Dosyaları oyun yoluna kopyala yapıştır ile atıyorsun. Sonra yama dosyasını çalıştırıyorsun.
Arkadaşlar kullanan arkadaşlarımız hangi versiyonu nasıl kullanıyorlar anlatırsa çok memnun olurum. Cidden iyice uyuz oldum.

Bende oyunu dün satın aldım Epic'den ve V14 TR yama indirdim. Bende belli bir süre oynadıktan sonra oyundan atma sıkıntısı var muhtemelen yamadan kaynaklı. Ama hiç girememe sıkıntısı yaşamadım.
Nasıl yaptığımı anlatayım ilk önce oyunu çalıştırmaya basıyorum. Sonra biraz bekledikten sonra Rockstar logosu geliyor siyah dikdörtgen. Tam o ekranda ilken yamayı acıyorum ve font fix basıyorum. Sonra resimli pencere acılıyor yamada ki. Pencereye tıklıyorum cok az bekliyorum ve "hazır!" yazısı cıkıyor tamam deyince oyuna giriyorum.
Umarım faydası olur yapamasan Discord vs. iletisime gecebiliriz.yardımcı olmaya calısırım
Not: İstersen birlikte de oynayabiliriz.

Bende oyunu dün satın aldım Epic'den ve V14 TR yama indirdim. Bende belli bir süre oynadıktan sonra oyundan atma sıkıntısı var muhtemelen yamadan kaynaklı. Ama hiç girememe sıkıntısı yaşamadım.
Nasıl yaptığımı anlatayım ilk önce oyunu çalıştırmaya basıyorum. Sonra biraz bekledikten sonra Rockstar logosu geliyor siyah dikdörtgen. Tam o ekranda ilken yamayı acıyorum ve font fix basıyorum. Sonra resimli pencere acılıyor yamada ki. Pencereye tıklıyorum cok az bekliyorum ve "hazır!" yazısı cıkıyor tamam deyince oyuna giriyorum.
Umarım faydası olur yapamasan Discord vs. iletisime gecebiliriz.yardımcı olmaya calısırım
Not: İstersen birlikte de oynayabiliriz.
Hazır yazısından sonra oyun yüklendiği an atıyor işte. Ben de öyle giriyorum anlattığın gibi. 😐

Şimdi işne yarar mı bilmiyorum ama bir dene. Yamayı çalıştırmadan gir oyna. grafik ayarlarında aşağıda gelişmiş grafikler var orayı aç sonra 1. Satırda Grafik API var Vulcan yazar onu. DirecktX12 yap. umarım çözülür bizde ki kapanma sorunu bundan kaynaklanıyormuş. Belki senin işine de yarar. iyi oyunlar

Şimdi işne yarar mı bilmiyorum ama bir dene. Yamayı çalıştırmadan gir oyna. grafik ayarlarında aşağıda gelişmiş grafikler var orayı aç sonra 1. Satırda Grafik API var Vulcan yazar onu. DirecktX12 yap. umarım çözülür bizde ki kapanma sorunu bundan kaynaklanıyormuş. Belki senin işine de yarar. iyi oyunlar
İşe yaramadı maalesef.

Geri
Yukarı