RDR 2 Türkçe Yama

The Towande

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Red_Dead_Redemption_2_Logo.png

Merhaba herkese, hazır Steam yaz indirimleri gelmişken uzun zamandır bekleyipte sonunda RDR 2 almış olan ya da halihazırda sahip olan arkadaşlar için bu konuyu açıyorum.
Türkçe yama için kendim araştırma yaptığımda bu konuyla alakalı paylaşımlar ya güncelliğini yitirmiş ya da hatalı içeriğe sahipti.

Lafı fazla uzatmadan direkt konuya geçiyorum.

Öncelikle bilmeniz gereken şeyler:

- VirusTotal testinde (konunun en aşağısında bulunmakta) sadece 2 tane Antivirus uyarı vermekte, eğer bu sizin için önemliyse ve risk almak istemiyorsanız şu an konudan çıkış yapabilirsiniz.

- Dosyalar bana ait değil, ben sadece düzgün olanları aralarından seçip son haline kavuşturdum ve kendim sorunsuzca kullanıyorum.

- Çeviriler bazı sahnelerde tam olarak doğru olmayabilir, ancak bu durum oyunu baltalayacak cinsten değil.

-Steam ve Epic sürümlerinde sorunsuzca çalışıyor. Korsan sürüm hakkında bilgim yok.

- Yamadaki "ı" harfinin kutucuk şeklinde gözükme hatası bu sürümde düzeltildi.

- Kurulum talimatları ve diğer bilgiler RAR dosyasının içerisinde belirtildi.

Türkçe yamadan bazı görüntüler:

red-dead-redemption-2-turkce-yama-3.jpg

Red-Dead-Redemption-2-Türkçe-Yama.jpeg

red-dead-redemption-2-turkce-yama-4.jpg

685-6858798_google-drive-logo-vector.png
Türkçe yama indirme linki:
(Kurulum talimatları RAR dosyasının içerisinde Beni_Oku.txt dosyasının içerisinde belirtildi)

Bana Tıkla! [İndirme Linki]
Boyut: 4.8 MB​

320px-Virustotal_logo_pixelalign.png

Virus Total Sonuçları:

Bana Tıkla! [VirusTotal Sonuçları]

virustıtal.PNG

Herhangi bir sorunuz olursa yazabilirsiniz. Şimdiden hepinize iyi oyunlar!

Son düzenleme:
Bazı arkadaşlar (yukarda da olduğu gibi) çeviriler çok kötü diyor. Oyunu oynatmıyacak kadar mı kötü yoksa ufak tefek çeviri hataları mı var? Oyunu anlamama engel olur mu? Ek olarak bulduğu zararlı dosyalar sorun teşkil eder mi?

Bazı arkadaşlar (yukarda da olduğu gibi) çeviriler çok kötü diyor. Oyunu oynatmıyacak kadar mı kötü yoksa ufak tefek çeviri hataları mı var? Oyunu anlamama engel olur mu? Ek olarak bulduğu zararlı dosyalar sorun teşkil eder mi?
Kötü değil kendim kıyaslama yapıyorum.
Çeviriler çok kötü:D Bu yama DH'de vardı zaten.
Kaldırıldı o. Ayrıca kötü değil.

Geri
Yukarı