RDR 2 Türkçe yamada virüs var mı?

Kerem12

Kilopat
Daha fazla  
Bu site üzerinden bulduğum bir konudan RDR 2 yamasını indirdim. Dosyayı indirdikten sonra bir exe çıkıyor onunla birlikte 4 dosya kurulmuş oluyor. DLL ve exe dosyalarını VirusTotal üzerinden tarattığımda 1 uyarı alıyorum. Sizce bilgisayarıma format atayım mı yoksa kullanmaya devam edebilir miyim?

DLL için VirusTotal linki: VirusTotal

Exe için VirusTotal linki: VirusTotal

Eklemeyi unutmuşum. Bilgisayarımda Kaspersky Total Security yüklü ve herhangi bir trojan bulamadı.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    9,9 KB · Görüntüleme: 45
Adı sanı duyulmamış bir tane AV uyarı vermiş, false positive, sorun yok. Kaspersky, ESET, Norton, Bitdefender, F-Secure, Emsisoft gibi kaliteli AV'ler uyarı vermedikçe telaş yapmanıza gerek yok.

Güvenlik yazılımınız kaliteli zaten, içiniz ferah olsun.

Adı sanı duyulmamış bir tane AV uyarı vermiş, false positive, sorun yok. Kaspersky, ESET, Norton, Bitdefender, F-Secure, Emsisoft gibi kaliteli AV'ler uyarı vermedikçe telaş yapmanıza gerek yok.
Bu 'I'm from england america' ingilizcesine sahip rus sitelerinden indirilen dosyalarda cikan ' Do you want GaripAVadi for maximum security?' AV'lerinden biri olabilir.

Güvenlik yazılımınız kaliteli zaten, içiniz ferah olsun.
Hybrid Analysis üzerinden tarattım ve böyle bir sonuç aldım. Bir de buna bakar mısınız?

dinput8.dll'nin uyarı vermesi normal, zira RDR 2 ve GTA V'te modların çalışmasını sağlayan bir dosya. Dediğim gibi, sorun yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı