RDR 2 Türkçe yaması virüslü mü?

Virüs total ekran görüntüsünü paylaşırsanız en fazla psikolojik destek alırsınız.

Linkini paylaşın ki inceleyelim.
Haklısınız. Yanlış anladım yazdığınızı pardon.

Yamayı yaptıktan sonra FPS yarı yarıya düştü bende sildim dosyaları. Normal mi bu, neden böyle yapar?

Son düzenleme:
İstihza yapmıyorum. Olan bu, olacak da bu.
Konunuza gelen cevaplar daha antivirüsün sunduğu sebebe bile bakmadan "dandik bir antivirüs virüs dedi diye virüs olmaz" demekte. Yanlış mıyım?

Dilerseniz iğneleme de yapabilirim. Kendi eyleminizi yapmanızda size destek verici cevaplar istiyorsanız ve bir sorun olduğunda da suçu foruma yığacaksanız eksik bilgi paylaşmaya devam ediniz.

Konuyla edeceğim alayı zaten ettim. Konuda sizinle alakalı bir şey geçmiyor. Yardımcı olunması için link paylaşmalısınız.

İstihza yapmıyorum. Olan bu, olacak da bu.
Konunuza gelen cevaplar daha antivirüsün sunduğu sebebe bile bakmadan "dandik bir antivirüs virüs dedi diye virüs olmaz" demekte. Yanlış mıyım?

Dilerseniz iğneleme de yapabilirim. Kendi eyleminizi yapmanızda size destek verici cevaplar istiyorsanız ve bir sorun olduğunda da suçu foruma yığacaksanız eksik bilgi paylaşmaya devam ediniz.

Konuyla edeceğim alayı zaten ettim. Konuda sizinle alakalı bir şey geçmiyor. Yardımcı olunması için link paylaşmalısınız.

Genel VirusTotal konularına baktım ve insanların sadece ekran görüntüsü attığını gördüm. Bu yüzden bunun yeterli olacağını düşündüm, böyle olması gerektiği hakkında bilgim yoktu.

Arkadaşlar kendim rat crypterle bi müddet uğraştığım için söylüyorum Virüs Total fazla güvenmeyin zamaninda 0/60 yaptığım virüsler var heleki 1 tane virüs gösteriyorsa hiç indirme.

Yeni konular

Geri
Yukarı