RDR 2 ve 1 dahil en iyi silahşor Arthur Morgan mı?

İsimsizMan09

Decapat
RDR 1 ve 2'deki en iyi silahşor Arthur Morgan mı dün YouTube Shorts'da bunun hakkında tartışma okumuştum kimisi 1. Arthur 2. John diyor kimisi RDR'deki John çok iyi eğitim aldı Arthur'dan daha iyi diyor. Siz ne düşünüyorsunuz? Bana göre en iyi silahşor Arthur Morgan'dır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arthur Morgan en iyi silahşördür eğer gazeteleri okursanız Arthur'un gençliğinden beri ne kadar öneli bir silahşor olduğunu görürsünüz aynı zaman Micah da çok iyi bir silahşördür.

Arthur Morgan en iyi silahşördür eğer gazeteleri.
Okursanız Arthur'un gençliğinden beri ne kadar öneli bir silahşor olduğunu görürsünüz aynı zaman Micah da çok iyi bir silahşördür.

Micah çok iyi mi :D son sahneyi hatırla.
son sahnede yakından 7 tane sıkıp tutturamamıştı John'a

Senaryodan dolayı ara sahnelere bakarsan Micah tek başına 3 kişiyi gördüğü gibi indiriyor.
Ufak bir örnek olarak.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sıralama yaparsak.
Arthur>john>micah

Yaşlandığından dolayıdır diye tahmin ediyorum. Adam yıkılmış resmen, yaşlanmış saç sakal bembeyaz olmuş. Gözlerinin pek iyi gördüğünü söyleyemeyiz diye tahmin ediyorum 😄

RDR 1 ve 2'deki en iyi silahşor Arthur Morgan mı dün YouTube Shorts'da bunun hakkında tartışma okumuştum kimisi 1. Arthur 2. John diyor kimisi RDR'deki John çok iyi eğitim aldı Arthur'dan daha iyi diyor. Siz ne düşünüyorsunuz? Bana göre en iyi silahşor Arthur Morgan'dır.
Hayır, John Arthur'dan çok daha hızlı silah çekebiliyor, Red Harlow ise hem John hem Arthur'dan çok daha iyi bir silahşör. Arthur Morgan ne kadar kral bir adam olda da Red Harlow karşısında hiç şansı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı