Sürprizbozan RDR2 hikaye modu Arthur Morgan

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Spoiler yemek bir tek beni mi etkilemiyor? RDR1 ve 2'nin sonlarını hep YouTube'da izledikten sonra oyunu aldım. Yine de hayvan gibi keyif aldım. Aynı şey Breaking Bad içinde geçerli. Breaking Bad kill count videosunu izleyip diziye başlamıştım .d

Hayır, John ile oynayıp çiftlik kuruyorsun ve Arthur'un intikamını(sadece finalde kısa bir bölüm.) alıyorsun. Eğer sıkıldıysan burada bırakabilirsin çünkü John'un pek bir olayı yok bence.

Bu konu moderasyon onayına düşmedi mi, neden çarpık haliyle onaylandı? Ben oyunu iki kez bitirdim spoiler yiyeceğim falan yok ama 2-3 kişi “şu an oynuyorum ve spoiler yedim” yazmış, bu benim bile sinirimi bozdu. Göz göre göre sürprizbozan konusu açılmış ve onaylanmış, hayret verici gerçekten.

Ne diyeceğim bilmiyorum, nasıl olsa onaylanmaz diyerek gece açmıştım konuyu artı olarak düzenlerler diye düşünüyordum olmamış. Şu an mesajımı düzenleyemiyorum rapor yolladım. Yanıtlar için teşekkürler.

Geri
Yukarı