RDR 2 ve GTA V gibi oyunlar internetsiz oynanır mı?

İşletim sistemi
Windows 10

cecenhlt

Kilopat
Yer
Grozny
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam arkadaşlar. İnternetsiz bir yerde yaşıyorum. Yarın internet olan bir yere gidip, Rockstar üzerinden RDR 2, GTA V alacağım. Steam üzerinden de Forza Horizon 4, Witcher 3, ETS 2, Bannerlord alacağım. Bu oyunlar herhangi bir internet bağlantısı olmadan oynanabiliyor mu? Açarken telefon internetimi bağlayabilirim. Ama sürekli internet açık oynayamam. Bilgisi olanlar, denemiş olanlar yardımcı olursa çok teşekkür ederim.

Selam arkadaşlar. İnternetsiz bir yerde yaşıyorum. Yarın internet olan bir yere gidip, Rockstar üzerinden RDR 2, GTA V alacağım. Steam üzerinden de Forza Horizon 4, Witcher 3, ETS 2, Bannerlord alacağım. Bu oyunlar herhangi bir internet bağlantısı olmadan oynanabiliyor mu? Açarken telefon internetimi bağlayabilirim. Ama sürekli internet açık oynayamam. Bilgisi olanlar, denemiş olanlar yardımcı olursa çok teşekkür ederim.

Steam üzerinden oynarsan çevrimdışı mod kullanarak oynayabilirsin, herhangi bir şekilde internet gerekmez.

Çevrimdışı Mod'da oynayabilirsiniz.
Dostum kesin bir bilgi mi ? Ona göre satın alacağım. Rockstar Launcher'den.
GTAV ve RDR2'yi açarken interneti açmanız yeter. Devamında açık tutmanıza gerek yok.
Rockstar Launcher'de de aynı şekilde değil mi en ucuz orda buldum RDR 2'yi.
Epic'ten oynuyorsanız internet olmak zorunda RDR2'yi bilmiyorum.
Rockstar Launcher ve Steam.
Çevrimdışı şekilde oynayabilirsin.
Kesin değil mi usta. Rockstar Launcher'den alacağım.
Sadece Online özelliklerine erişemezsiniz onun dışında hikaye modunu oynarsınız.
Teşekkürler reis.
Evet oynanabilir. Online de tavsiye ederim.👍
İnternetim yok kral be bir ayda 30 gb yeter mi ? Online oynamak için.
Sadece açarken gerekiyor.
Teşekkürler.
Steam üzerinden oynarsan çevrimdışı mod kullanarak oynayabilirsin, herhangi bir şekilde internet gerekmez.
RDR 2 ve GTA V Steamda çok pahallı.

Geri
Yukarı