RDR 2 vs. Cyberpunk

1622063310641.png
1622063339504.png

İkisi de çok güzel oyunlar ama bug sorunları ve online olmaması Cyberpunk'dan gerçekten çok soğuttu.
Yeni güncelleme ile daha da sarpa sardı oyun.
Bu yüzden seçim yapmak zorunda kalsam Ben RDR2 yi seçerdim.
Ama tabi hikaye konusu biri geçmiş, diğeri gelecek bu yüzden sana yakın olan hangisi ise onu seçersen daha iyi zaman geçirirsin.

Peki neden? Biraz detay versek falan. Ne bileyim grafik, mekanik, atmosfer.
Cyberpunk da oynadım RDR 2 de şu an oynuyorum ve açık ara RDR 2
RDR 2'nin mekanikleri Cyberpunk'a göre daha güzel grafik açısından hikaye + Online açısından konusu güzel oyunun kısaca her şeyi güzel
Cyberpunk görevleri güzel mekanikler iyi grafikleride iyi Online'ı olmaması batırıyor böyle bir oyundan Online beklenirdi

Bence Red Dead Redemption 2
Ayrıca şu an Red Dead Redemption 2 Steam da 300'den 200'e düştü
Ve Cyberpunk 250'den 200'e düştü haberiniz olsun

RDR2 hikayesini bilmesem de nasıl oyun olduğunu biliyoruz. Mekanikler ve grafikleri. Cyberpunk'un hikayesi oldukça iyi grafikler iyi ama optimazsyon sıkıntılı. Sizin yerinizde olsam RDR2 ama ben olsam Cyberpunk seçerdim. Vahşi batı oyunlarını oynayasım gelmiyor bir de RDR2'de türkçe olmaması ayrı bir dert.

İkisinin de fiyatı aynı sayılır. Peki siz tavsiye edecek olsanız nedenleriyle hangi oyunu alırdınız?
Kesinlikle RDR 2. Açık dünyasında yapılabilecek çok şey var, vuruş hissi çok güzel (klavyeden oynadığım hâlde bunu söyleyebiliyorum), grafikleri mükemmel, hikayesi eğlenceli, bir göreve giderken yardıma ihtiyacı olan insanlarla karşılaşabiliyorsun (yardım edip, etmemek senin elinde), fazlasıyla gerçekçi bir oyun (atın öldü diyelim o at tekrar gelmiyor, başka bir at geliyor). Cyberpunk'da bug ve FPS drop problemleri yüzünden eğlenemedim. Ayrıca yapay zeka hiç yok (silah çekiyorum adam üzerime doğru geliyor).

Yeni konular

Geri
Yukarı